Наші новини
Благодійна допомога Волочиській ОТГ від Транс-Авто-Д

14 травня 2018 року Приватне підприємство «Транс-Авто-Д» передало у користування Волочиській територіальній громаді причіп-платформу марки TAD модель PNR-15. Кілька місяців тому від імені громади звернувся голова ОТГ з проханням виготовити для потреб Волочиської ОТГ причіп-платформу для транспортування міської комунальної техніки в межах громади нашого району. Нашою компанією було прийнято рішення виготовити та у вигляді благодійної допомоги у рамках партнерської програми передати техніку міській громаді. Віримо, що наш вклад в інфраструктуру покращить наше місто Волочиськ та добробут його мешканців.

Підсумки участі «Тран-Авто-Д» на виставці AgroExpo 2017, г.Кропивницький

На міжнародній агропромисловій виставці AgroExpo наша компанія «Транс-Авто-Д» представила два нових причепа лінійки 2017 року, це TAD.Classic 24-2, TAD.Classic 30-3, які найбільш актуальні для перевезень, як по Україні, так і Європі . Сама виставка є унікальною, тому що дозволяє не тільки бачити і мацати техніку, а й бачити її в роботі, а зручне географічне положення робить її максимально доступною з усіх регіонів України. Кожен причіп (трал) має свої унікальні особливості, з якими відвідувачі виставки могли познайомитися на нашому стенді.
TAD.Classic 24-2 – ідеальне рішення для сільського господарства, завдяки заниженою вантажної висоті можна перевозити практично всі типи комбайнів, тракторів та іншої сільськогосподарської техніки, яка експлуатується в Україні. Вивантаження і завантаження техніки абсолютно автономна, для зручності навантаження гузнек можна відчепити. При перевезенні по Україні інженерами передбачені гидрозамки, які дозволяють регулювати кліренс причепа. А досвід компанії у виробництві тралів в поєднанні з використанням запчастин таких виробників як WABCO, HALDEX, BPW і SAF, робить техніку дуже надійною.
TAD.Classic 30-3 – найкраще підійде професійним перевізникам, так як має оптимальне співвідношення з різноманітною амплітудою вантажів для перевезення. Модель залежно від комплектації має різні типи завантажувальних платформ, може комплектуватися телескопом за бажанням замовника. Осі можу бути як звичайні, так і примусово керовані, а система від’єднання гузнека гідравлічної або пневматичної. Завдяки надійній конструкції, якісним металам і комплектуючих від всесвітньо відомих брендів WABCO, HALDEX, BPW і SAF причепи вже багато років експлуатуються по території України і Європи, показуючи свою надійність.
Також було приємно те, що більшість наших відвідувачів – вже знайомі з технікою нашого виробництва. А з нашими старими партнерам, незважаючи на довгий час роботи, було про що поспілкуватися: це і питання, пов’язані з поточними завданнями і можливість обговорити перспективи розвитку та модернізації техніки. Для нас завжди важливо знати думки і переваги наших партнерів. Висновок після виставки можна зробити один. Необхідно розвиватися і вдосконалюватися, потрібно рухатися вперед.

Благодійна акція від компанії Транс-Авто-Д на підтримку українських військових.

Наша компанія на благодійних засадах виробила та передала Національній Гвардії України трал, TAD НПП-50 для перевезення БТР-4 «Буцефал» та перевезення танків, або іншої важкої броньованої техніки. Деякі працівники нашого підприємства та наші знайомі беруть безпосередню участь в бойових діях на сході країни і ми з перших вуст володіємо інформацією, про те в якому тяжкому матеріальному становищі знаходяться українські військові.

.

Спецтехніка нашої компанії не одноразово застосовувалась для перевезення військових машин, оскільки парк спец трейлерів і тягачів для перевезення важкої бронетехніки який залишився з часів СРСР морально і фізично себе вичерпав.
IMG_0744
Тому, що наше підприємство також займається виробництвом сучасних спец. трейлерів для перевезення великовагової негабаритної техніки, ми прийняли рішення виготовити і передати військовим такий трейлер. Ми направили інформацію про це в Міністерство Оборони України і в Національну Гвардію України. Першими відреагувала Національна Гвардія. І ми 22 жовтня 2014 р. передали їм новий спецтрейлер із нашої бази у м.Волочиську.

10683318_1495320207386620_743283842_o
Як говорять експерти, сучасна війна – це війна логістики, своєчасне постачання, оперативне маневрування, швидке переміщення техніки і людей з одного району бойових дій у інший, запорука успішних військових операцій. Надіємось, що завдяки нашому тралу військові зможуть оперативніше доправляти свою важку техніку в потрібні місця, зберігаючи її дорогоцінний моторесурс для бою.

10679721_1497594007159240_6239135845584632849_o

ТАД НПП-50 дозволить перевозити одночасно 2 сучасних БТР-4 «Буцефал» або один танк. Розуміємо, що це капля у морі від загальних потреб, проте якщо це хоч на крок при близить перемогу і, можливо,врятує чиєсь життя – це буде не марно.

Ми переможемо ! Слава Україні!