Наші новини
Перевезення трактора John Deere та сівалки Horsch

Негабаритне перевезення сільгосптехніки

Негабаритні перевезення, які здійснює компанія ТрансАвтоД, затребувані в багатьох галузях економіки і промисловості. Однією з найбільш «зацікавлених» галузей в подібних послугах є сільське господарство.
Варто розуміти, що дороги загального користування не призначені для використання спеціалізованою технікою. Комбайни, жатки, сівалки, трактори та інша сільськогосподарська техніка відрізняються негабаритним розмірами, великою вагою і відносно невеликою швидкістю самостійного пересування.
Для швидкої доставки техніки в будь-яку точку країни необхідно використовувати спеціальні низькорамні трали, а також автотягачі достатньої потужності. Все це надає компанія ТрансАвтоД, яка зайнята на ринку негабаритних перевезень вже багато років. Ми гарантуємо безпеку і збереження будь-яких вантажів, за перевезення яких беруться наші фахівці.
Неважливо, чи перевезти картоплезбиральний комбайн або трактор JohnDeere з сівалкою Horsch – ми візьмемося за будь-яке завдання і виконаємо її в найкоротші терміни.

Перевезення промислового обладнання Європа – Україна

Габарити 15,50х3,90х4,00, вага понад 50 тонн

Не існує завдань, з якими б не впоралася транспортно-логістична компанія ТрансАвтоД, яка пропонує професійні послуги з перевезення промислового обладнання та інших негабаритних вантажів уже десятки років.
Сьогодні ми працюємо як по Україні, так і в багатьох країнах Європи, пропонуючи високий рівень обслуговування і гарантуючи оперативність виконання будь-яких взятих на себе зобов’язань. Наші можливості дозволяють вирішувати найскладніші проблеми і запити клієнтів, при цьому ми гарантуємо повну безпеку негабаритних перевезень.
Якщо вам необхідно доставити надважкий і великогабаритний вантаж в будь-яку точку України або країну Європи, компанія ТрансАвтоД завжди до ваших послуг. Підбираємо відповідний автотранспорт і відповідають усім нормативам напівпричепи і трали, заощаджуючи ваш час і гроші.
Це один з наших замовлень на перевезення промислового обладнання. Вага кожного вантажу перевищує 50 тонн, при цьому габарити 15,5 на 3,9 на 4 м.

Відео перевезення

Перевезення промислового обладнання по Україні

Ширина вантажу 5.3 м, висота 4.80 м, загальна вага 55 тонн

Професійне перевезення негабаритних вантажів – один з напрямків діяльності транспортно-логістичної компанії ТрансАвтоД. Наш досвід, кваліфікація та сучасна техніка дозволяють братися за вирішення найскладніших завдань.
Перевезення промислового обладнання по Україні була і залишається затребуваною послугою серед багатьох транспортних компаній. Основна проблема – гарантії безпеки для інших учасників дорожнього руху, а також забезпечення схоронності вантажів.
Компанія ТАД лідер в Україні по негабаритним перевезень, тому, співпрацюючи з нами, ви завжди можете бути впевнені у високій якості і надійності послуг, що надаються. Ми займаємося навіть тими вантажами, з якими відмовляються працювати інші перевізники – це вигідно виділяє нас на ринку.
Однією з останніх завдань, виконаних нашими фахівцями, стало перевезення промислового обладнання із залученням декількох тралів. Загальна вага цінного вантажу перевищував 55 тонн, а габарити по ширині і висоті, відповідно, 5,3 і 4,8 метрів.

Відео перевезення