fbpx
Наші новини
Гальмівні системи напівпричепів

Гальмівні системи напівпричепів

Напівпричепи та їх різновиди, до яких відносяться низькорамні трали, наприклад, були спеціально розроблені і створені для вирішення особливих транспортних завдань. Основний з них є транспортування негабаритних і надважких вантажів, для яких найкраще підходять саме трали різного типу, вироблені на заводі компанії ТАД.

Сучасні трали, які використовуються в зв’язці з потужними автотягачами, це ефективні і продуктивні «автопоїзда», здатні доставляти вантажі, техніку і обладнання будь-якого розміру і ваги. В даний час створені трали з десятками осей, які здатні перевезти вантаж в декілька сотень тонн, і це не межа.

Загальні принципи, за якими класифікуються сучасні низькорамні трали, враховують технічні характеристики цього обладнання, серед яких:

 • Максимальна вантажопідйомність (знаходиться в прямій залежності від кількості колісних пар).
 • Висота навантаження (критична величина, яка визначає можливість використовувати трал для перевезень самохідної техніки і обладнання).
 • Розташування центру ваги (чим нижче, тим простіше перевозити високі вантажі і не допускати їх перекидання).
 • Особливості вантажів (максимальна довжина, екстремальний вага, негабаритні розміри).

Для підвищення універсальності при транспортуванні вантажів використовують різні конструкції рами тралів (прямі, телескопічні, «ламані»), а також спеціальне обладнання, що дозволяє підвищити можливості низькорамних напівпричепів і збільшити список вирішуваних ними транспортних завдань.

Особливості напівпричепів від компанії ТАД

Продукція заводу компанії «ТАД» задовольняє всім вимогам ринку негабаритних великовагових вантажоперевезень. Виробник пропонує увазі покупців як стандартні причепи та напівпричепи в вигляді бортових платформ, так і традиційно користуються попитом низькорамні трали серій:

 • Mega.

Модельний ряд включає напівпричепи з класичної вантажної майданчиком прямий конструкції. Трали можуть комплектувати різною кількістю осей (від пари до семи, в залежності від потреб замовника), що дає можливість здійснювати вантажоперевезення енергетичного обладнання, нафтогазових установок, металоконструкцій, чия вага досягає 80 тонн. Для завантаження на низькорамні трали цієї серії вантажів будь-якого типу зазвичай необхідно використовувати крани.

 • Jumbo.

Серія була розроблена в світлі підвищення вимог до граничних навантажень на колісні осі на транспорті, який експлуатується по дорогах загального користування. Фахівцями компанії ТАД була створена серія, що складається з восьми «полегшених» низькорамних напівпричепів, які здатні перевозити вантажі вагою від 30 до 60 тонн. При цьому «полегшена» рама знижує навантаження на колісні пари до дозволених 7 т / вісь.

 • Classic.

Модельний ряд з переднім заїздом оснащується відстібається гусаком, що дозволяє будь-самохідної техніки самостійно «завантажуватися» на вантажну платформу трала. Гусак відстібається, після чого передня частина трала лягає на грунт. Серія даних тралів актуальна при транспортуванні комбайнів та іншої сільськогосподарської техніки, важких екскаваторів, масивних бульдозерів, машин для трубоукладки, дорожньої техніки. Максимальна вантажопідйомність становить 64 тонни.

При виробництві та проектуванні напівпричепів фахівці компанії ТАД особливу увагу приділяють надійності пневматичних систем гальмування, якості трансмісії і підвіски, міцності колісних осей. Для контролю роботи вузлів і механізмів використовується імпортна електроніка.

Довговічність і надійність експлуатації в будь-яких умовах досягається якісною збіркою, кожен етап якої контролюється. Зварювання, складання, фарбування рам і тестування на навантаження входить в обов’язки фахівців складального цеху компанії ТАД.

Крім тралів в стандартній комплектації замовники, серед яких великі транспортно-логістичні компанії і приватні особи-перевізники, можуть скористатися опцією додаткової комплектації. Низькорамні напівпричепи можуть комплектуватися поворотними осями для кращої можливості маневрування та економії палива.

Також часто замовляються висувні уширители для негабаритної по ширині техніки, а також алюмінієві трапи для заїзду самохідної техніки.

Розрахунок вартості перевезення тралами

Розрахунок вартості перевезення тралами

Перевезення негабаритних вантажів, промислового обладнання, будівельної, дорожньої або сільськогосподарської техніки тралами – це особливий вид транспортних послуг. Для його реалізації потрібно не тільки спеціалізована техніка, а й висока кваліфікація виконавців.

Кількість людей, задіяних в самому процесі перевезення, набагато більше, ніж в будь-якому іншому випадку класичного автомобільного транспорту. Обладнання, що використовується ними, також відрізняється від стандартного. Все це впливає на вартість послуг трала, яка визначається багатьма супутніми чинниками.

Нестандартний великогабаритний вантаж відрізняється найчастіше надважкою вагою, розміром і формою, відмінною від стандартних вантажів, що накладає певні обмеження на підбір відповідного транспорту і вибір відповідних маршрутів руху.

Для переміщення цього виду вантажів необхідні спеціальні транспортні засоби – автотягачі і трали, а також вантажно-розвантажувальні машини в окремих ситуаціях (при неможливості самостійного заїзду «вантажу» по трапах на платформу). Цей вид транспорту вимагає особливої ​​підготовки, а також уваги до способу його виконання.

Доступна вартість послуг трала від компанії ТАД

Компанія ТрансАвтоД вже десятки років займається перевезеннями нестандартних негабаритних вантажів. Ми використовуємо трали різних типів, які підходять для транспортування найрізноманітніших типів вантажів, техніки і промислового устаткування.

Вартість трала за км від компанії ТАД визначається таким факторами, як:

 • тип вантажу, що перевозиться;
 • необхідність в додатковому закріпленні;
 • необхідність використання розширювача платформи;
 • можливість часткового розбирання вантажу (актуально при перевезенні комбайнів, наприклад);
 • відстань транспортування;
 • загальна вага вантажу;
 • габарити вантажу;
 • необхідність отримання спеціальних дозволів у разі роботи з потенційно небезпечними вантажами;
 • необхідність в супроводі вантажу патрульними службами і так далі.

Накопичений досвід в перевезеннях такого типу, а також сучасна транспортна база у вигляді десятків різновидів тралів, напівпричепів і платформ, дозволяють компанії братися за перевезення негабаритних і нестандартних вантажів будь-якої складності з гарантією позитивного результату.

Розрахунок вартості трала

Наші фахівці завжди готові відповісти на будь-які ваші питання щодо особливостей перевезення негабаритного вантажу в зазначені вами терміни. Розрахунок вартості трала можна провести попередньо по телефону, вказавши менеджеру місце вантаження і вивантаження, тип вантажу і термін для транспортування.

Вартість перевезення вантажу тралом фінальна може змінитися – це залежить від особливостей маршруту, наявності на шляху обмежень по вазі і габариту, щільного трафіку. Остаточна ціна озвучується замовнику перед підписанням договору про співпрацю, при цьому кожен фактор, що впливає на цінник, детально розписується замовнику щоб уникнути непорозумінь при розрахунках.

Краща вартість на трал

Компанія ТАД пропонує затребувану послугу «оренда трала», вартість якої одна з найдоступніших на ринку. Розрахунок перевезення вашого вантажу виконується в найкоротші терміни, кінцева вартість затверджується із замовником, після чого ми приступаємо до підготовки транспортування.

Краща на трал вартість послуг дозволяє вам серйозно заощадити не тільки фінанси, але і свій особистий час і нерви. Довірте виконання поставленої мети професіоналам з компанії ТАД!

Ціни на перевезення негабаритних вантажів Україна 2022

Ціни на перевезення негабаритних вантажів Україна 2022

Транспортування негабаритних та великовагових вантажів – це досить складне завдання, що вимагає від виконавця максимальної професійності і досвіду. Компанія ТрансАвтоД працює на ринку вже багато років, виконуючи найскладніші завдання з перевезення та враховуючи побажання і потреби замовників.

Як визначити вартість транспортування нестандартного вантажу? Варто розуміти, що кожен випадок варто розглядати індивідуально: навіть перевезення одного і того ж виду екскаватора, наприклад може істотно відрізнятися в ціновому сегменті.

На формування кінцевої вартості впливають як найбільш поширені фактори (відстань, вага вантажу і його габарити), так і маршрут, кінцева точка, а також зміна кон’юнктури на ринку вантажоперевезень.

Економія вашого часу і нервів

Замовляючи транспортування негабаритного і великовагового вантажу в компанії ТАД, ви економите свій особистий час і гроші. Вам достатньо зателефонувати за вказаними на сайті телефонами, щоб отримати попередній розрахунок вартість перевезення.

Відділ логістики компанії ТрансАвтоД бере до уваги безліч чинників, що впливають на формування остаточного цінника. Серед них:

 1. відстань в кілометрах між точкою навантаження і вивантаження;
 2. розміри вантажу (довжина, ширина і висота);
 3. гранична вага в тоннах;
 4. необхідність отримання спеціальних дозволів;
 5. необхідність виділення машин супроводу і так далі.

Крім того, цінник залежить від побудованого маршруту руху з урахуванням типу доріг і проходження їх через великі населені пункти. Також на кінцеву вартість може впливати тип оплати (нал, безнал, банківський переказ і так далі).

Необхідно також брати до уваги різновид напівпричепа, платформи або низькорамного трала, його максимальну вантажопідємність, особливості перевезення (зима чи літо, складність шляху, наявність ділянок через села).

Особливості побудови маршруту

Одним з основних факторів, що впливають на кінцеву вартість, є маршрут, а точніше – його характеристики. Його підбирають, виходячи з особливостей, характеристики і параметрів перевезених вантажів. Він може бути довгим і простим або коротким і складним – це також фактор, що впливає на кінцевий цінник.

При виборі маршруту беруться до уваги безліч параметрів, а також враховуються побажання замовника. Основна мета полягає в забезпеченні безпеки перевезень, з мінімальними впливами на інших учасників дорожнього руху та місцевих жителів.

Компанія перевізник враховує безліч факторів, вибираючи правильний маршрут. Слід уникати ділянок з щільним дорожнім трафіком і пробками, враховувати особливості дорожнього полотна (ширина,  тип покриття, наявність на шляху інженерних споруд і конструкцій).

Складання правильного і грамотно обгрунтованого маршруту транспортування негабаритного вантажу є досить складною роботою, яку можна довірити виключно професіоналам. Наша компанія ТрансАвтоД готова гарантувати безпеку, надійність і швидкість найскладніших перевезень з урахуванням всіх потреб і побажань замовника.