Компанія Транс-Авто-Д лідер ринку негабаритних перевезень
Чому саме ТАД
85 сучасних спецтрейлерів
20 років досвіду
Страхування вантажу
Митний склад 4500 кв.м
TIR Carnet

Компанія Транс-Авто-Д лідер ринку негабаритних перевезень України.

20 років досвіду. 85 одиниць, спеціалізованих спец причепів

Сервіс високого рівня, якісна техніка, професійний колектив, оптимальна логістика. Постійний розвиток, поліпшення і пошук нових технічних рішень в транспорті і логістичних процесах. Це базові цінності на яких побудована наша компанія і завдяки яким ми маємо честь бути перевізником цінних вантажів наших клієнтів. Географія наших перевезень – це Україна, Західна і Східна Європа. Надаємо повний спектр логістичних послуг з транспортування ваших негабаритних вантажів. Опрацювання оптимальних маршрутів, виготовлення спец дозволів і проектних перевезень, такелажні роботи, допомога в митному оформленні, власний митний склад. Ну і звичайно ж самі перевезення, які ми здійснюємо власним транспортом, що дає нам можливість надавати, як найкращі ціни для наших клієнтів, так і високу якість виконання робіт, що при здійсненні такого складного виду перевезень вкрай важливо. Ми зробимо все можливе для того що б ВИ залишилися задоволені співпрацею з компанією ТАД.

Чому саме ТАД
ПАРК АВТО І СПЕЦПРИЦЕПІВ

На сьогоднішній день автопарк компанії налічує 70 тягачів і більше 85 одиниць спец причепів. Основний маркою автомобілів є МАN, спецпріцепи марки TAD. Парк авто складається з 2-х, 3-х, 4-х, 16 чотиривісних тягачів з максимальним тяговим зусиллям 180 т, також використовуються 2-х, 3-х, вісні авто / шасі з платформами. Використовувані спецпріцепи мають різні параметри і характеристики, дозволяють транспортувати вантажі вагою до 180 т з довжиною до 55 м.
Парк спецпріцепов постійно оновлюється новими більш ефективними моделями, що дозволяють робити послуги для наших клієнтів більш зручними і вигідними.
Регулярне якісне обслуговування на власному автосервісі дає гарантію того що вантажі наших клієнтом перевозяться на перевірених і справних автопоїздах, що мінімізує ризики аварій і ДТП.
Велика увага приділяється такелажного устаткування. Для кріплення вантажів використовуються тільки якісні ланцюга 8-12 класу міцності, таких виробників як RUD і PEWAG.

 • Великий сучасний парк техніки
 • Послуги з перевезення вантажів вагою до 180 т і довжиною 55 м
 • Власний автосервіс
 • Високоякісне такелажне обладнання
ПАРК АВТО І СПЕЦПРИЦЕПІВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПРОМИСЛОВИХ ВАНТАЖІВ

Дуже велика сфера в галузі негабаритних перевезень. Включає в себе вантажі найрізноманітніших вагових і габаритних розмірів. До особливо складним вантажів належать так звані проектні перевезення. Проектними вважаються перевезення при вазі автопоїзда з вантажем понад 60 т. В такому випадку виробляються експертизи мостів, переїздів. Демонтуються при необхідності ЛЕП. Для здійснення таких перевезень наша компанія має в своєму розпорядженні необхідними важкими багатовісним трейлерами, що дозволяють нам транспортувати вантажі вагою до 180 т. Перевезення шахтного, газодобувного, металургійного, нафтохімічного, виробничого обладнання, різноманітних господарських машин. Перевезення по всіх цих напрямках здійснює компанія ТАД. Якісно, ​​надійно, своєчасно і за хорошою ціною.

 • Наявність різних моделей причепів для різних промислових вантажів
 • Досвід проведення проектних перевезень
 • Страхування грузів
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПРОМИСЛОВИХ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ

Сегмент негабаритних перевезень в якому наша компанія є безперечним лідером ринку. Величезний досвід і великий парк сучасних спецпріцепов дозволяють надавати нашим клієнтам як найбільш вигідні логістичні схеми перевезень їх вантажів як по території України, так і в міжнародних напрямках. Крім всіх інших важливих аспектів при перевезенні негабаритних вантажів, під час перевезення с / г техніки додається ще й фактор терміновості і яскраво вираженої сезонності. Працюючи з компанією ТАД у Вас не буде проблем із затримками і зривами поставок техніки під час збирання врожаю або проведення інших польових робіт. Для здійснення міжнародних перевезень наша компанія має спеціально розроблені нашим відділом виробництва, моделі спецпріцепов які мають супер низьку собівартість перевезення, що дозволяє давати клієнтам найкращі ціни.

 • Якісна і своєчасна доставка
 • Ефективні та зручні причепи для перевезення с/г техніки
 • Страхування грузів
ПОСЛУГИ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ БУДІВЕЛЬНОЇ ТЕХНІКИ

Будівельна техніка в силу свого призначення дуже часто відноситься до негабаритної і тому для її транспортування необхідні спецперевозчікі і спецпріцепи. Компанія ТАД якраз є одним з таких перевізників. Ми здійснюємо перевезення дорожньої, кранової, екскаваторної, бурильної техніки. У парку компанії є причепи різноманітних типів, з можливістю як передній, так і задній навантаження, завдяки чому ми можемо робити для наших клієнтів як надійні і безпечні, так і економічно ефективні перевезення по території України і в міжнародних напрямках.

 • Наявність причепів з переднім і заднім завантаженням
 • Великий досвід в здійсненні перевезень даного типу
 • Страхування грузів
ПЕРЕВЕЗЕННЯ БУДІВЕЛЬНОЇ ТЕХНІКИ
МИТНИЙ СКЛАД ТИМЧАСОВОГО ЗБЕРІГАННЯ

На території підприємства для наших клієнтів знаходиться митний склад площею 4500м / кв, відкритого типу, для зберігання техніки. Ми надаємо послуги з навантаження – розвантаження вантажів клієнтів, митному оформленню та зберігання. Найскладнішим в наданні даного виду послуг є саме наявність у власника складу досвіду проведення такелажних робіт. Оскільки вантажі в основному негабаритні і часто є необхідність знімати їх з трейлерів кранами або виконувати інші такелажні роботи. Тут як ніколи знадобиться досвід проведення таких робіт нашими фахівцями, які зроблять це якісно і надійно.

 • 4500 м/кв митний склад
 • Досвід в проведенні вантажно / розвантажувальних робіт з великогабаритної технікою
МИТНИЙ СКЛАД ТИМЧАСОВОГО ЗБЕРІГАННЯ
Запит
Нам довіряють