Лідер ринку негабаритних перевезень України
Дізнатися більше
Перевезення комбайнів
Дізнатись більше
Перевезення тракторів
Дізнатись більше
Перевезення будівельної техніки
Дізнатись більше
Послуги з перевезення сільськогосподарської техніки
Дізнатись більше
Про нас

Транс-Авто-Д є транспортно-виробничою компанією і одним з лідерів на українському ринку перевезень негабаритних вантажів.

Ми займаємось організацією негабаритних перевезень, великовагових перевезень, довгомірних і великогабаритних вантажів, по території України, Західної та Східної Європи, а також виготовленням спецпричепів для транспортування негабаритних вантажів. Для здійснення даного виду послуг компанія має власний парк сучасних cпецприцепів різних модифікацій. Це дозволяє оптимізувати витрати наших клієнтів при підборі техніки для здійснення конкретних перевезень, а також оперативно в самі стислі періоди реагувати на ваші замовлення.

Компанія працює на ринку перевезень негабаритних вантажів з 2000-го року. Протягом цього часу ми навчились якісно й оперативно організовувати ці процеси для наших клієнтів. День у день, з кожним перевезеним вантажем накопичується безцінний досвід у цьому виді діяльності. Адже специфіка організації перевезень полягає не тільки в покупці спецтрейлера, а має в собі багато прихованих аспектів. Про це ніколи не розкажуть конкуренти, адже з більшістю таких проблем перевізник стикається і вчиться вже в процесі виконання замовлень. Тут важливо не переоцінити свої сили, беручись за те, в чому немає твердого розуміння. Це правильна організація та здійснення транспортування негабаритного вантажу, починаючи з підбору відповідного трейлера, досвідчених водіїв, надійного кріплення вантажу, вибір оптимальних маршрутів. Також необхідно виготовлення відповідної дозвільної документації по шляху проходження, адже іноді автомобілі з негабаритним вантажем проходять через території декількох країн, правила перевезення негабаритного вантажу в кожній з них відрізняються. Вантаж обов’язково страхуеться.Чітко дотримуються графіки і термін доставки. Ми проходили і проходимо цей шлях поступово крок за кроком, не женучись за швидким прибутком, а нарощуючи обсяг і складність перевезень пропорційно наявному досвіду і технічним можливостям. Завдяки цьому маємо репутацію надійного і сумлінного партнера.

Налагоджена система навчання, стажувань, передачі досвіду від старших менеджерів, водіїв, фахівців їх молодшим колегам виключає або зводить до мінімуму можливі проблеми і гарантує, що Ваш вантаж, будь-то перевезення комбайнаперевезення трактораперевезення екскаватора, а також інша негабаритна техніка або негабаритне обладнання, буде доставлено в термін і без пошкоджень. Також всі вантажі обов’язково страхуються ТТН, СМR, TIR страховками. З 2008-го року ми є асоційованим членом АсМАП України №71638.

Наші послуги
  • Перейти на виробництво
  • Перевезення комбайнів
  • Перевезення тракторів
  • Перевезення обприскувачів з Європи по Україні,СНД
  • Перевезення будівельної техніки
  • Перевезення промислового обладнання
  • Перевезення сільгосптехніки
  • Негабаритні перевезення
  • Всі послуги
Перейти на виробництво
Перейти на виробництво

Ми є лідером ринку з перевезення негабаритних вантажів і виробництва спецтехніки.

Спеціалізація нашої компанії – це негабаритні перевезення і виробництво причепів та напівпричепів (тралів) для перевезення негабаритних вантажів. Спецпріцепи які виробляються під торговою маркою TAD, можуть мати від двох до десяти осей і до 120 тонн корисного навантаження. Можуть бути різні варіанти навантажувальних платформ і типів заїзду. Будучи одним з найбільших перевізників таких вантажів в Україні, наша компанія, починаючи з 2000 року, успішно впроваджує практичний експлуатаційний досвід у власне виробництво напівпричепів.

Дізнатися більше
Перевезення комбайнів
Перевезення комбайнів

Перевезення комбайнів є найбільш масовим видом негабаритних вантажів по Україні, відмінною рисою цих перевезень є великі габаритні розміри вантажів, що перевозяться, а це висота до 420 см ширина до 430 см довжина до 20 метрів (разом з жаткою) вага до 34 тонн. Кожна модель має свої особливості, які враховуються при плануванні і здійснення самої транспортування.

Дізнатися більше
Перевезення тракторів
Перевезення тракторів

Перевезення тракторів по території України і Європи, дуже затребувана послуга. Щороку компанії дилери імпортують В Україні сотні одиниць тракторної техніки. На внутрішньому ринку кількість перевезень обчислюється тисячами. Наша компанія один з лідерів з перевезення тракторної сільськогосподарської техніки в Україні. Висока якість, надійність, своєчасність, хороші ціни, штат високопрофесійних менеджерів оперують великим парком сучасних причепів зможуть забезпечити для вас відмінне виконання ваших логістичних завдань.

Дізнатися більше
Перевезення обприскувачів з Європи по Україні,СНД
Перевезення обприскувачів з Європи по Україні,СНД

Перевезення обприскувачів це відносно новий напрямок в негабариті. Це пов’язано з активним розвитком в останні роки різноманітних хімічних добрив для сільського господарства, які вносяться у великих кількостях, що відповідно вплинуло на те що обприскувачі для їх внесення дуже сильно збільшилися в потужності і відповідно в розмірах. З’явилися самохідні обприскувачі, перевезення яких через свої великі розміри можливе тільки як негабаритний вантаж.

Дізнатися більше
Перевезення будівельної техніки
Перевезення будівельної техніки

Компанія Транс-Авто-Д займається перевезенням будівельної техніки по Україні, транспортуванням техніки з Німеччини, Польщі та інших країн по Європі. На протязі 16 років роботи на ринку перевезень спецтехніки компанією виконано близько 1000 проектів з перевезення. Наша команда це злагоджена робота професіоналів, що дає нам право перевозити будівельну техніку будь-яких розмірів і габаритів.

Дізнатися більше
Перевезення промислового обладнання
Перевезення промислового обладнання

Перевезення промислового обладнання, що знаходиться на самому деле дуже широко і, пожалуй, самое складне направлення в негабаритних перевезеннях. Це пов’язано з тем, що має сільськогосподарський і строгий техніку, і все-таки хотіти як-то стандартизувати, щоб тут стандарти не могли бути жодними в принципі, відповідно до конкретних інструкцій. Габарити і від мінімальних можливостей доходять до абсолютно фантастичних 1000т. і більш.

Дізнатися більше
Перевезення сільгосптехніки
Перевезення сільгосптехніки

Безпечне перевезення сільгосптехніки яке випереджає графіки. Експерти «Транс-Авто-Д» знайдуть оптимальні способи оптимізації планування процедур по всьому ланцюжку транспортування. Творчий підхід, якісне і ретельне планування дозволить забезпечити безпечну подорож культиваторів або будь-яку іншу С / Г техніку по Україні, Європі та СНД.

Дізнатися більше
Негабаритні перевезення
Негабаритні перевезення

Негабаритний вантаж – це вантаж, розміри або вага якого перевищують типові стандартні розміри. Транспортування цього вантажу відбувається за особливих умов, спецтранспортом, який підбирається відповідно «під розміри» вантажу.

Наприклад, для перевезення негабаритних вантажів з великою висотою доцільніше використовувати низькорамну платформу для того, щоб висота вантажу, який транспортується була якомога меншою.

Дізнатися більше
Всі послуги
Наші переваги
Нам довіряють
Новини
Контакти
Телефон:
+38 (067) 38 13 434
E-mail:
tad@tad.ua
Адреса :
Україна, Хмельницька обл. м.Волочиск, 31200, вул.Запорізька 7