fbpx
Перевезення комбайнів з Європи по Україні, СНД.
Всі послуги Закрити послуги

Перевезення комбайнів

Перевозка комбайнов является наиболее массовым видом негабаритных грузов по Украине, відмінною рисою цих перевезень є великі габаритні розміри вантажів, що перевозяться, а це висота до 420 см ширина до 430 см довжина до 20 метрів (разом з жаткою) вага до 34 тон. Кожна модель має свої особливості, що враховуються при плануванні і здійсненні транспортування сільськогосподарської техніки. При транспортуванні з Європи колеса знімаються, для зменшення габаритних параметрів, тут важливе значення має можливість навантаження комбайна на трал без використання дорогих підйомних кранів, залучаються тільки дрібні навантажувачі для навантаження коліс і жаток – економія становить до 700 євро на фрахті. При перевезенні під час збирання врожаю дуже важливі точність і надійність перевізника, так як говорить прислів’я «Цей день рік годує» і простий техніки обходиться замовникові дуже дорого. З огляду на ці та інші чинники, ми намагаємося надати нашим замовникам максимально комфортні умови співпраці.

При перевезенні сільгосптехніки ми гарантуємо:

 • Оперативне узгодження вантажоперевезення нашими логістами
 • Швидку подачу авто
 • Правильне оформлення документів
 • Безпечну навантаження і розвантаження техніки
 • Доставку комбайнів точно в строк
 • Професійний демонтаж і монтаж при необхідності
 • Страхування вантажу
 • Митне оформлення
 • Оптимальну вартість послуг

Для перевезення зернозбирального комбайна в нашій компанії використовуються власні низькорамні причепи (трали).  Завдяки великому автомобільному парку і наявності 85 спецпріцепов підбирається найбільш оптимальне і безпечне рішення для зменшення витрат доставки. Можлива транспортування техніки з жатками до 12 метрів.
Навантаження техніки здійснюється через передню частину платформи, передня частина (guznek) від’єднується, сама платформа лягає на землю, після чого комбайн заїжджає на платформу під мінімальним кутом. Це швидко, це зручно і головне це безпечно, так як в разі навантаження через високий задній балкон часті падіння техніки з критичними наслідками. Завантаження відбувається разом з навісним обладнанням (без демонтажу) що зменшує витрати на доставку.

Для надійного кріплення сільськогосподарської техніки на низькорамної платформі використовуються посилені ланцюга 8-10 класу міцності (до 5 тонн навантаження на ланцюг), а також бруси для надійної фіксації, що запобігає крен техніки. Також важливо відзначити що трали з переднім заїздом більш бажані і універсальні, оскільки колісні і гусеничні та комбайни можуть самостійно заїжджати на вантажну платформу, що дає можливість відмовитися від використання вантажних механізмів.

Нижче приклади наших робіт як на території України так і за кордоном

МаршрутТип прицепаВагаВартість
Одеса - КиївТрал30 / 4526000 / 40000
Київ - ДніпроТрал30 / 4526000 / 40000
Дніпро - ЛьвівТрал30 / 4559000 / 89000
Германія – м. Київ (Україна)Трал30 / 4595000 / 140000
Польша – м. Київ (Україна)Трал30 / 4559000 / 89000
Франція - УкраїнаТрал30 / 45150000 / 220000

Ціни несуть ознайомлювальний характер, для точного прорахунку зверніться до нашого менеджера

Ми маємо великий досвід в транспортуванні таких типів комбайнів:

 • зернозбиральні
 • кормозбиральні
 • бурякозбиральні
 • картоплезбиральні

А також великий досвід роботи з такими брендами виробників сільськогосподарської техніки як Claas, Джон Дір, Case, Massey Ferguson, New Holland

Міжнародне перевезення комбайнів – одна з основних спеціалізацій компанії Транс-Авто-Д. Ми перевозимо техніку в будь-який регіон України чи Європи.

Якщо у Вас є питання або ви хочете замовити наші послуги з перевезення вантажу, Ви можете отримати всю потрібну інформацію, відправивши нам повідомлення.

Ви можете отримати всю потрібну інформацію, зателефонувавши нам:
Телефон
Телефон
E-Mail
Нам довіряють