fbpx
Перевезення комбайнів з Європи по Україні, СНД.
Всі послуги Закрити послуги

Перевезення комбайнів із компанією ТАД

Серед багатьох різновидів негабаритних перевезень особливе місце займає перевезення комбайнів. В Україні доставка комбайнів – це один із найбільш затребуваних видів перевезень великогабаритних вантажів. Основна відмінність подібних транспортувань полягає в необхідності працювати з вантажем дуже великих габаритів.
Окремі різновиди та моделі комбайнів можуть мати довжину 20 метрів і більше (якщо враховувати жниварку), висоту більше 4 метрів і таку саму ширину. Вага такого комбайна може становити 30-40 тонн. Для перевезення подібних вантажів потрібен спеціальний дозвіл, а також потрібний транспорт.

Як перевозяться великогабаритні комбайни

Транспортування великогабаритних комбайнів виконується на спеціальних низькорамних платформах – тралах, які мають низький центр ваги та пристосовані для перевезення вантажів у кілька десятків тонн. Перед перевезенням необхідно вивчити особливості техніки, що транспортується.
Це дозволяє спростити та прискорити операції навантаження, вивантаження та надійного кріплення вантажу. Якщо йдеться про комбайн, то при перевезенні знімається жатка (жниварка), а також колеса, які перевозяться окремо для зменшення габаритів до допустимих у Європі.
Дуже важливий момент із вантажно-розвантажувальними операціями: комбайн може заїжджати на трал своїм ходом або доводиться використовувати додаткове обладнання (підйомні крани, наприклад), яке збільшує загальну собівартість перевезень.

Перевезення комбайнів з Європи та США

Компанія ТАД вже багато років займається перевезеннями комбайнів із США, Польщі, Німеччини та інших країн. Фахівці компанії розуміють усю важливість своєчасної доставки техніки, особливо у період збирання врожаю. Це дозволяє гарантувати високу якість послуг з урахуванням усіх побажань та вимог замовника.

Перевезення комбайнів – гарантії компанії ТАД

Транспортування будь-якої сільськогосподарської техніки, у тому числі і комбайнів, відбувається у чіткій відповідності до прийнятого плану. Компанія ТАД гарантує:

 • чітку та швидку роботу відділу логістики для підбору оптимального та запасного маршрутів;
 • оперативність подачі автотранспорту та тралів;
 • допомога у підготовці документації;
 • професійні вантажно-розвантажувальні роботи;
 • дотримання термінів доставки комбайнів;
 • складальні роботи (демонтаж жниварки, коліс);
 • повне страхування негабаритних вантажів, що перевозяться.

Нижче приклади наших робіт як на території України так і за кордоном

МаршрутТип прицепаВагаВартість
Одеса - КиївТрал30 / 4526000 / 40000
Київ - ДніпроТрал30 / 4526000 / 40000
Дніпро - ЛьвівТрал30 / 4559000 / 89000
Германія – м. Київ (Україна)Трал30 / 4595000 / 140000
Польша – м. Київ (Україна)Трал30 / 4559000 / 89000
Франція - УкраїнаТрал30 / 45150000 / 220000

Ціни несуть ознайомлювальний характер, для точного прорахунку зверніться до нашого менеджера

Крім того, перевезення з Європи мають на увазі проходження кількох кордонів, тому компанія ТАД також займається питаннями митного оформлення, гарантуючи зрештою доступний цінник на всі послуги з перевезення у комплексі.
Основною одиницею техніки для перевезення комбайнів у компанії ТАД є низькорамний трал. Є можливість вибору більш ніж з 130 одиниць напівпричепів, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для перевезення з урахуванням особливостей техніки.

Вантажні роботи під час перевезення комбайнів

Вантажні роботи виконуються через передню частину тралу. Попередньо вона від’єднується від автомобіля (при цьому знімається шишка), після чого укладається на поверхню ґрунту. Кут заїзду за такого положення мінімальний, що дозволяє комбайну легко заїхати на платформу своїм ходом.
Цей спосіб навантаження максимально безпечний і надійний, тому що техніка не може випадково впасти з високої платформи. При цьому можна не проводити демонтажні роботи зі зняття жниварки, наприклад, що істотно знижує витрати на транспортування.
Після заїзду техніки на трал необхідно зафіксувати її на платформі для безпечного транспортування. Для цього використовують високоміцні ланцюги аж до 10 класу міцності та дерев’яні бруси для стопорів коліс та запобігання крену.
Низькорамні трали з переднім заїздом самохідної техніки вважаються найвигіднішим варіантом для перевезення негабаритного вантажу, оскільки дозволяють суттєво знизити витрати на транспортування без застосування підйомних кранів та інших механізмів навантаження.

Чому перевезення комбайнів краще довірити компанії ТАД

Компанія ТАД вже багато років займається перевезенням сільськогосподарських комбайнів, серед яких:

 • комбайни для зернозбиральних робіт;
 • комбайни для збирання кормових культур;
 • комбайни для збирання буряків;
 • комбайни для збирання картоплі тощо.

Які марки комбайнів ми перевозимо

За час роботи фахівці виконали перевезення різних зразків техніки, працюючи з комбайнами таких виробників, як Claas, John Deere, Case, Massey Ferguson, New Holland. Основна спеціалізація компанії ТАД – міжнародні перевезення з Європи в Україну та назад з гарантією сервісу високого рівня.

Чому ваш вибір – компанія Транс-Авто-Д?

Насамперед тому, що ми є визнаним лідером ринку негабаритних перевезень у нашій країні. За більш ніж 20 років на ринку вантажоперевезень накопичено величезний досвід, а власний автопарк із більш ніж 130 одиницями спецплатформ та тралів дозволяє виконувати роботи будь-якої складності.
ТАД – це високий рівень обслуговування, професіоналізм та старанність кожного члена в команді, надійна та якісна логістика. Ми постійно шукаємо нові можливості надання найкращого на ринку обслуговування для своїх клієнтів.
Сьогодні ми працюємо як по Україні, так і по всій Європі, доставляючи комбайни та інші види негабаритної техніки у найкоротші терміни з урахуванням особливостей вантажу та побажань замовника. Надається максимальний спектр послуг з логістики, починаючи з погодження маршрутів і закінчуючи підготовкою необхідної документації.
Всі перевезення виконуються власними автомобілями та причепами – це дозволяє гарантувати найдоступніші ціни на ринку, найкращий сервіс, своєчасне реагування на тенденції ринку. Компанія ТАД є асоційованим учасником АСМАП No71638 TIR Carnet.
Залишились питання? Потрібна додаткова консультація? Ми завжди на зв’язку: просто надішліть нам онлайн повідомлення або зателефонуйте за одним із зазначених на сайті телефонів!

Ви можете отримати всю потрібну інформацію, зателефонувавши нам:
Телефон
Телефон
E-Mail
Нам довіряють