fbpx
Menu
EnglishРусскийУкраїнськаDeutschPolski

Перевезення комбайнів з Європи по Україні, СНД.

Перевозка комбайнов является наиболее массовым видом негабаритных грузов по Украине, відмінною рисою цих перевезень є великі габаритні розміри вантажів, що перевозяться, а це висота до 420 см ширина до 430 см довжина до 20 метрів (разом з жаткою) вага до 34 тон. Кожна модель має свої особливості, що враховуються при плануванні і здійсненні транспортування сільськогосподарської техніки. При транспортуванні з Європи колеса знімаються, для зменшення габаритних параметрів, тут важливе значення має можливість навантаження комбайна на трал без використання дорогих підйомних кранів, залучаються тільки дрібні навантажувачі для навантаження коліс і жаток - економія становить до 700 євро на фрахті. При перевезенні під час збирання врожаю дуже важливі точність і надійність перевізника, так як говорить прислів'я «Цей день рік годує» і простий техніки обходиться замовникові дуже дорого. З огляду на ці та інші чинники, ми намагаємося надати нашим замовникам максимально комфортні умови співпраці.

При перевезенні сільгосптехніки ми гарантуємо:

 • Оперативне узгодження вантажоперевезення нашими логістами
 • Швидку подачу авто
 • Правильне оформлення документів
 • Безпечну навантаження і розвантаження техніки
 • Доставку комбайнів точно в строк
 • Професійний демонтаж і монтаж при необхідності
 • Страхування вантажу
 • Митне оформлення
 • Оптимальну вартість послуг

Для перевозки зерноуборочного комбайна в нашей компании используются собственные низкорамные прицепы (трали). Завдяки великому автомобільному парку і наявності 85 спецпріцепов підбирається найбільш оптимальне і безпечне рішення для зменшення витрат доставки. Можлива транспортування техніки з жатками до 12 метрів.
Навантаження техніки здійснюється через передню частину платформи, передня частина (guznek) від'єднується, сама платформа лягає на землю, після чого комбайн заїжджає на платформу під мінімальним кутом. Це швидко, це зручно і головне це безпечно, так як в разі навантаження через високий задній балкон часті падіння техніки з критичними наслідками. Завантаження відбувається разом з навісним обладнанням (без демонтажу) що зменшує витрати на доставку.

Для надежного крепления сельскохозяйственной техники на низкорамной платформе используются усиленные цепи 8-10 класу міцності (до 5 тонн навантаження на ланцюг), а також бруси для надійної фіксації, що запобігає крен техніки. Також важливо відзначити що трали з переднім заїздом більш бажані і універсальні, оскільки колісні і гусеничні та комбайни можуть самостійно заїжджати на вантажну платформу, що дає можливість відмовитися від використання вантажних механізмів.

Ми маємо великий досвід в транспортуванні таких типів комбайнів:

 • зернозбиральні
 • кормозбиральні
 • бурякозбиральні
 • картоплезбиральні

А также большой опыт работы с такими брендами производителей сельскохозяйственной техники как Claas, Джон Дір, Case, Massey Ferguson, New Holland,

Міжнародне перевезення комбайнів - одна з основних спеціалізацій компанії Транс-Авто-Д. Ми перевозимо техніку в будь-який регіон України чи Європи.

Якщо у Вас є питання або ви хочете замовити наші послуги з перевезення вантажу, Ви можете отримати всю потрібну інформацію, відправивши нам повідомлення

скайп скайп: trans-auto-d
пошта електронна пошта: tad@tad.ua

А також зв'язатися з нами за телефонами:

телефон Телефон: +38067-38-30-159
телефон Телефон: +38067-38-13-434

Нижче приклади наших робіт як на території України так і за кордоном