Menu
EnglishРусскийУкраїнськаDeutschPolski

Перевезення комбайнів з Європи по Україні, СНД.

Перевозка комбайнов является наиболее массовым видом перевозки негабаритных грузов по Украине, відмінною рисою цих перевезень є великі габаритні розміри вантажів, що перевозяться, а це висота до 420 см ширина до 430 см довжина до 20 м (разом з жаткою) вага до 34 тон. Кожна модель має свої особливості, що враховуються при плануванні і здійсненні транспортування сільськогосподарської техніки. При перевезенні з Європи колеса знімаються, для зменшення габаритних параметрів, тут важливе значення має можливість навантаження комбайна на трал без використання дорогих підйомних кранів, залучаються тільки дрібні навантажувачі для навантаження коліс і жаток - економія становить до 700 євро на фрахті. При перевезенні під час збирання врожаю дуже важливі точність і надійність перевізника, так як говорить прислів'я «Цей день рік годує» і простій комбайна обходиться замовникові дуже дорого. З огляду на ці та інші чинники, ми намагаємося надати нашим замовникам максимально комфортні умови співпраці.

Ми гарантуємо:

 • Оперативне узгодження перевезення
 • Швидку подачу авто
 • Правильне оформлення документів
 • Безпечну навантаження і розвантаження техніки
 • Доставку комбайнів точно в строк
 • Професійний демонтаж і монтаж при необхідності
 • Страхування вантажу

Для перевозки комбайнов наша компания использует собственные низкорамные прицепы (трали). Завдяки великому автопарку спецпріцепов підбирається найбільш оптимальне і безпечне рішення для перевезення комбайна. Можлива транспортування великих комбайнів з жатками до 12 метрів.
Навантаження техніки здійснюється через передню частину платформи, передня частина(guznek) від'єднується, сама платформа лягає на землю, після чого комбайн заїжджає на платформу під мінімальним кутом. Це швидко, це зручно і головне це безпечно, так як в разі навантаження через високий задній балкон часті падіння техніки з критичними наслідками. Завантаження відбувається разом з навісним обладнанням (без демонтажу) що зменшує витрати на доставку.

Для закрепления комбайна на низкорамной платформе используются усиленные цепи 8-10 класу міцності, а також бруси для надійної фіксації, що запобігає крен техніки. Також важливо відзначити що трали з переднім заїздом більш бажані і універсальні, оскільки колісні і гусеничні та комбайни можуть самостійно заїжджати на вантажну платформу, що дає можливість відмовитися від використання вантажних механізмів.

Ми маємо великий досвід в транспортуванні таких типів комбайнів:

 • зернозбиральні
 • кормозбиральні
 • бурякозбиральні
 • картоплезбиральні

А также большой опыт работы с такими брендами производителей комбайнов как Claas, Джон Дір, Case, Massey Ferguson, New Holland,
Перевезення комбайнів - одна з наших основних спеціалізацій. Ми перевозимо техніку в будь-який регіон України чи Європи.

Якщо у Вас є питання або ви хочете перевезти комбайн, Ви можете отримати всю потрібну інформацію, відправивши нам повідомлення

скайп скайп: trans-auto-d
пошта електронна пошта: tad@tad.ua

А також зв'язатися з нами за телефонами:

телефон Телефон: +38067-38-30-159
телефон Телефон: +38067-38-13-434

Нижче приклади наших робіт як на території України так і за кордоном