fbpx
Послуги трала по Україні, Києву, Європі
Всі послуги Закрити послуги

Послуги трала по Україні, Києву, Європі

Перевезення тралом (Спецприцепом, низькорамною платформою) дуже затребувана послуга на ринку Києва, України, Європи, у зв’язку з розвитком ринків та послуг, в яких використовують негабаритну і великогабаритну спецтехніку . Для дилерів сільськогосподарської техніки або керівників заводів або великих підприємств важливо, щоб їх техніка доставлялася точно в строк в стані готовності до роботи (не розібрана). Тому для перевезення негабаритних вантажів (великовагових вантажів) замовляють перевезення тралом.

Послуги трала, перевезення тралами

Трал – це вантажний автомобіль, у якого замість кузова або тенту до тягачу причіплюють низькорамну платформу (Спецприцеп). У трала дуже висока вантажопідйомність, він завжди оснащений низькопрофільною гумою для зменшення висоти автомобіля разом з вантажем, на ньому немає бічних бортів. З метою надійного перевезення вантаж прикріплюють до тралу цепами і тросами. Дуже важливо максимально правильно розташувати великий вантаж на низькорамній платформі. На підприємстві Транс-Авто-Д є трали власного виробництва, різних конфігурацій для того щоб надавати самі специфічні послуги великовагових і негабаритних перевезень. Кількістю осей визначає вантажопідйомність Спецприцепу. Малі діаметри коліс дозволяють зробити максимально низьку висоту ТЗ з вантажем, розширювачі на низькорамних платформах – розмістити ширший вантаж, а платформи з телескопом – довгомірний вантаж.

Нижче наведені приклади наших робіт як на території України так і за кордоном

Послуги трала (напівпричепа) стоять, трохи дорожче звичайних перевезень фурами, в середньому приблизно на 30 відсотків. Тому що це пов’язано з багатьма додатковими витратами, а точніше великі потужності у тягачів , знос дорогої низькопрофільної резини, а також специфічний характер наданої послуги (також часто оплачується зворотний шлях порожнього трала). Великі розміри вантажів також істотно додають витрати на планування маршруту перевезення та отримання дозволів. Але, не дивлячись на все вище перераховане, послуги трала – Один з найоптимальніших за цінами і термінами спосіб доставки негабаритного вантажу, якщо порівнювати із залізничними або річковими перевезеннями. Купівля власного автопарку тягачів – дуже витратний захід. Як зазвичай показується на практиці, самим рентабельним є користування Послугами трала як аутсорсинг. Фахівці нашої транспортної компанії запропонують послугу трала найбільш підходящої конфігурації, а також позбавлять Вас від необхідності навантажувати свою техніку роботою протягом усього року.
Компанія «Транс-Авто-Д» надає свої послуги тралів з 2000 роки. Ми надійний і недорогий перевізник негабаритної техніки. Ми завжди прагнемо покращити якість послуг перевезення і розвивати довгострокові вигідні відносин із клієнтами.

Низькорамні причепи-ваговози використовують для перевезення дорожньої, сільськогосподарської, будівельної, промислового обладнання або нафтогазової техніки. Напівпричіп-ваговоз низкорамник зручний для перевезення великогабаритних та великовагових вантажів під різними тунелями та мостами. Відсутність бортів на платформах дозволяє розмістити на них техніку, розміри якої набагато більше самої ширини платформи.
При перевезенні великих вантажів майже завжди постає завдання подолання багатьох перешкод по дорозі, для прикладу низько висячих електричних проводів, конструкцій мостів, газопроводів. У вирішенні цього непростого завдання допоможе напівпричіп низкорамник або як кажуть у народі трал, яка є на, Відкриту низьку платформу з невеликим діаметром коліс.
Резюмуючи, хочеться написати, що перевезення негабариту, як та іншої великовагової техніки – справа непроста. Наша компанія радить Вам доручити перевезення тралом професіоналам, щоб уникнути труднощів. Так Ви безпечно, надійно і швидко доставите все необхідне в місце призначення.

Всім дякуємо за увагу, удачі і хорошого настрою, від усього колективу компанії Транс-Авто-Д!

МаршрутТип прицепаВагаВартість
Одеса - КиївТрал30 / 4526000 / 40000
Київ - ДніпроТрал30 / 4526000 / 40000
Дніпро - ЛьвівТрал30 / 4559000 / 89000
Германія – м. Київ (Україна)Трал30 / 4595000 / 140000
Польша – м. Київ (Україна)Трал30 / 4559000 / 89000
Франція - УкраїнаТрал30 / 45150000 / 220000

Ціни несуть ознайомлювальний характер, для точного прорахунку зверніться до нашого менеджера

Ви можете отримати всю потрібну інформацію, зателефонувавши нам:
Телефон
Телефон
E-Mail
Нам довіряють