fbpx
Перевезення тракторів з Європи по Україні, СНД
Всі послуги Закрити послуги

Перевезення Тракторів

Перевезення тракторів по території України і Європи, дуже затребувана послуга. Щороку компанії дилери імпортують В Україні сотні одиниць тракторної техніки. На внутрішньому ринку кількість перевезень обчислюється тисячами. Наша компанія один з лідерів з перевезення тракторної сільськогосподарської техніки в Україні. Висока якість, надійність, своєчасність, хороші ціни, штат високопрофесійних менеджерів оперують великим парком сучасних причепів зможуть забезпечити для вас відмінне виконання ваших логістичних завдань.
Це в основному компактний і зручний в перевезенні негабаритний вантаж, який не має великих габаритів, є мобільним у завантаженні, маючи повний привід, легко може заїхати на будь-яку платформу. Великою економічною перевагою є можливість транспортування одночасно двох одиниць такого вантажу. Складнощі виникають у разі перевезення двох важких тракторів одночасно, загальна вага яких може перевищувати 40 тон, а це вже важкий негабарит і замовнику важко пояснити чому істотно збільшується вартість, хоча вона все одно дешевше ніж перевезення по одному. Часто разом з тракторами транспортується навісне обладнання до них, зауважимо, що розміри наших платформ дозволяють здійснювати такі негабаритні перевезення без проблем. Компанія Транс-Авто-Д має великий досвід у перевезенні провідних брендів сільськогосподарської техніки таких як John Deere, Case, Клас, New Holand, Fendt.
Для перевезення сх техніки «Транс-Авто-Д» використовує низькорамні платформи (трали) власного виробництва з низькою висотою платформи, від 40-го до 90-дюйма. Навантаження здійснюється через передній або задній заїзди, що гарантує безпеку і збереження вантажу. Транспортування тракторів та будівельної техніки дуже схожі, за винятком різниць у вазі і комплектації. З огляду на практичні і технічні питання, основним завданням є розташування техніки на низькорамної платформі.

Ми гарантуємо:

 • Оперативне узгодження перевезення
 • Швидку подачу авто
 • Правильне оформлення документів
 • Безпечну навантаження і розвантаження техніки
 • Доставку тракторів точно в строк
 • Професійний демонтаж і монтаж при необхідності
 • Страхування вантажу

Також перевезення тракторів можна віднести до великогабаритним вантажам. Це може бути: одноосный трактор, гусенична техніка, рамний, трелювальний і колісний трактор. За рахунок великого власного автомобільного парку спецпріцепов і тягачів, доставка тракторів в будь-яке місто і регіон виконується без затримок.

Нижче приклади наших робіт як на території України так і за кордоном

Ви можете отримати всю потрібну інформацію, зателефонувавши нам:
Телефон
Телефон
E-Mail

Всі типи тракторів перевозимо на наступних тралах з передньої або заднім завантаженням:

 • Низькорамний напівпричепи TAD.Classic
 • Низькорамний причіп TAD.Trailer
 • Низькорамний напівпричіп TAD.Mega
 • Низькорамний напівпричіп Jumbo

Якщо у Вас є питання або Ви хочете замовити перевезення трактора, Ви можете отримати всю потрібну інформацію, відправивши нам повідомлення.

Нам довіряють
Контакти
Телефон:
+38 (067) 38 13 434
E-mail:
tad@tad.ua
Адреса :
Україна, Хмельницька обл. м.Волочиск, 31200, вул.Запорізька 7