fbpx
Menu
EnglishРусскийУкраїнськаDeutschPolski

Перевезення довгомірних вантажів

Довгомірний вантаж

Довгомірний вантаж - це вантаж, довжина якого є більшою, ніж 20 метрів або вантаж, який виступає за задню точку автомобіля, на якому його перевозять, більш ніж 2 м. Як правило, такий вантаж, не можна розібрати на менші секції з технічних причин.
Попит на перевезення довгомірних вантажів є постійно. Спецтехніка, будівельні бетонні конструкції, рейки, великогабаритне обладнання, труби різних діаметрів - це неповний перелік негабаритних вантажів, перевезенням яких ми займаємося. Незважаючи на популярність, перевезення довгомірних вантажів складне логістичне завдання, як для компанії перевізника, так і для власників. Для прикладу наведемо неповний перелік роботи для організації кожного перевезення:
• Розробка плану із завантаження та розвантаження, а також схему кріплення вантажу;
• Отримання дозволів на перевезення негабаритного вантажу;
• Страховка вантажу;
• Розробка і узгодження маршруту транспортування;
В деяких випадках, які регламентує законодавство – супровід вантажу автомобілями прикриття. Наша компанія регулярно контролює кваліфікацію водіїв, яким довірено автопоїзд для перевезення довгомірних вантажів, також регулярно стежимо за технічним станом тягачів і спецпричепів (тралів).

Довгомірний вантаж: легке завдання для професіонала

Транспортування довгомірного вантажу

Транспортування довгомірного вантажу

Кожне перевезення довгомірного вантажу – це ряд пов'язаних завдань, які потрібно вирішити в короткі терміни. Для кожного замовлення індивідуально підбираємо відповідний для транспортування автомобіль і спецпричіп. Автомобільні номери напівпричепа і тягача, докладний маршрут, вписуються в дозвільні документи на перевезення негабаритного вантажу, які не можна замінити до кінця терміну дії дозволу – якщо відбувається затримка з попереднім перевезенням, дозвіл на перевезення пропадає. З огляду на те, що , терміни погодження та видачі дозволу бувають дуже тривалим, то зрозуміло, наскільки уважними і відповідальним повинні бути фахівці, які розробляють перевезення.
Для наших замовників, не обов'язково вникати в тонкощі всіх процесів, які супроводжують перевезення довгих вантажів. Багаторічний досвід роботи на ринку автоперевезень, висока кваліфікація наших водіїв, великий парк тягачів і спецпричіпів, власні автомобілі прикриття, дозволяють замовнику розглядати весь спектр послуг з перевезення довгомірних вантажів автомобільним транспортом, як просте перевезення вантажу з точки навантаження в точку вивантаження.

Довгомірний вантаж: для наших клієнтів

Довгомірні перевезення

Довгомірні перевезення

«Транс Авто Д» забезпечує перевезення довгомірних вантажів, не відволікаючи замовників від важливих повсякденних справ. Все що потрібно знати, вміщується в коротку фразу: “Що? Де? Коли?”. Все інше - наша робота. Якщо є необхідність, ми поставимо уточнюючі питання і з'ясуємо деякі деталі, які необхідні для перевезення і отримання пакету дозвільних документів.
Ми використовуємо трали власного виробництва, дотримуючись найвищих вимог до надійності кожного причепа для перевезення довгомірних вантажів. Напівпричіпи (спецпричіпи, трали) – це низькорамні платформи для перевезення великовагових і великогабаритних вантажів, з великою кількістю осей.

«Транс Авто D» – високоякісні послуги, безпека, гнучка цінова політика

Перевезення довгомірних вантажів Київ

Перевезення довгомірних вантажів Київ

За свої 16 років роботи на ринку перевезень компанія накопичила величезний досвід, а також унікальні напрацювання в області, перевезення негабариту. За нашими плечима - тисячі виконаних перевезень. Ми сміливо заявляємо, що є професіоналами у сфері перевезення довгомірних вантажів. До кожного замовлення ми ставимося дуже серйозно і виконуємо всі точно в строк.

Якщо у Вас є питання або ви хочете замовити перевезення довгомірних вантажів, Ви можете отримати всю потрібну інформацію, відправивши нам повідомлення

скайп скайп: trans-auto-d
пошта електронна пошта: tad@tad.ua

А також зв'язатися з нами за телефонами:

телефон Телефон: +38067-38-30-159
телефон Телефон: +38067-38-13-434

Інші види перевезень: