fbpx
Перевезення довгомірних вантажів
Всі послуги Закрити послуги

Довгомірний вантаж

Довгомірний вантаж – це вантаж, довжина якого є більшою, ніж 20 метрів або вантаж, який виступає за задню точку автомобіля, на якому його перевозять, більш ніж 2 м. Як правило, такий вантаж, не можна розібрати на менші секції з технічних причин.
Попит на перевезення довгомірних вантажів є постійно. Спецтехніка, будівельні бетонні конструкції, рейки, великогабаритне обладнання, труби різних діаметрів – це неповний перелік негабаритних вантажів, перевезенням яких ми займаємося. Незважаючи на популярність, перевезення довгомірних вантажів складне логістичне завдання, як для компанії перевізника, так і для власників. Для прикладу наведемо неповний перелік роботи для організації кожного перевезення:

  • Розробка плану із завантаження та розвантаження, а також схему кріплення вантажу;
  • Отримання дозволів на перевезення негабаритного вантажу;
  • Страховка вантажу;
  • Розробка і узгодження маршруту транспортування;

В деяких випадках, які регламентує законодавство – супровід вантажу автомобілями прикриття. Наша компанія регулярно контролює кваліфікацію водіїв, яким довірено автопоїзд для перевезення довгомірних вантажів, також регулярно стежимо за технічним станом тягачів і спецпричепів (тралів).

Нижче наведені приклади наших робіт як на території України так і за кордоном

МаршрутТип прицепаВагаВартість
Одеса - КиївТрал30 / 4526000 / 40000
Київ - ДніпроТрал30 / 4526000 / 40000
Дніпро - ЛьвівТрал30 / 4559000 / 89000
Германія – м. Київ (Україна)Трал30 / 4595000 / 140000
Польша – м. Київ (Україна)Трал30 / 4559000 / 89000
Франція - УкраїнаТрал30 / 45150000 / 220000

Ціни несуть ознайомлювальний характер, для точного прорахунку зверніться до нашого менеджера

Ви можете отримати всю потрібну інформацію, зателефонувавши нам:
Телефон
Телефон
E-Mail

Довгомірний вантаж: легке завдання для професіонала

Кожне перевезення довгомірного вантажу – це ряд пов’язаних завдань, які потрібно вирішити в короткі терміни. Для кожного замовлення індивідуально підбираємо відповідний для транспортування автомобіль і спецпричіп. Автомобільні номери напівпричепа і тягача, докладний маршрут, вписуються в дозвільні документи на перевезення негабаритного вантажу, які не можна замінити до кінця терміну дії дозволу – якщо відбувається затримка з попереднім перевезенням, дозвіл на перевезення пропадає. З огляду на те, що , терміни погодження та видачі дозволу бувають дуже тривалим, то зрозуміло, наскільки уважними і відповідальним повинні бути фахівці, які розробляють перевезення.
Для наших замовників, не обов’язково вникати в тонкощі всіх процесів, які супроводжують перевезення довгих вантажів. Багаторічний досвід роботи на ринку автоперевезень, висока кваліфікація наших водіїв, великий парк тягачів і спецпричіпів, власні автомобілі прикриття, дозволяють замовнику розглядати весь спектр послуг з перевезення довгомірних вантажів автомобільним транспортом, як просте перевезення вантажу з точки навантаження в точку вивантаження.
«Транс Авто Д» забезпечує перевезення довгомірних вантажів, не відволікаючи замовників від важливих повсякденних справ. Все що потрібно знати, вміщується в коротку фразу: “Що? Де? Коли?”. Все інше – наша робота. Якщо є необхідність, ми поставимо уточнюючі питання і з’ясуємо деякі деталі, які необхідні для перевезення і отримання пакету дозвільних документів.

Ми використовуємо трали власного виробництва, дотримуючись найвищих вимог до надійності кожного причепа для перевезення довгомірних вантажів. Напівпричіпи (спецпричіпи, трали) – це низькорамні платформи для перевезення великовагових і великогабаритних вантажів, з великою кількістю осей.

«Транс Авто D» – високоякісні послуги, безпека, гнучка цінова політика

За свої 16 років роботи на ринку перевезень компанія накопичила величезний досвід, а також унікальні напрацювання в області, перевезення негабариту. За нашими плечима – тисячі виконаних перевезень. Ми сміливо заявляємо, що є професіоналами у сфері перевезення довгомірних вантажів. До кожного замовлення ми ставимося дуже серйозно і виконуємо всі точно в строк.

Якщо у Вас є питання або ви хочете замовити перевезення довгомірних вантажів, Ви можете отримати всю потрібну інформацію, відправивши нам повідомлення

Відправити повідомлення

    Нам довіряють