fbpx
Перевезення обприскувачів з Європи по Україні,СНД
Всі послуги Закрити послуги

Перевезення обприскувачів

Перевезення обприскувачів це відносно новий напрямок в негабариті. Це пов’язано з активним розвитком в останні роки різноманітних хімічних добрив для сільського господарства, які вносяться у великих кількостях, що відповідно вплинуло на те що обприскувачі для їх внесення дуже сильно збільшилися в потужності і відповідно в розмірах. З’явилися самохідні обприскувачі, перевезення яких через свої великі розміри можливе тільки як негабаритний вантаж. Відмінними характеристиками цієї групи вантажів є великі габаритні розміри при відносно малій вазі. Деякі моделі обприскувачів при перевезенні вимагають зняття коліс. Також є моделі які за специфічних особливостей конструкції вимагають від перевізника подачі під завантаження трейлерів які відповідають цим технічним моментам, для організації якісного та безпечного транспортування.

Нижче приклади наших робіт як на території України так і за кордоном

Ви можете отримати всю потрібну інформацію, зателефонувавши нам:
Телефон
Телефон
E-Mail
МаршрутТип прицепаВагаВартість
Одеса - КиївТрал30 / 4526000 / 40000
Київ - ДніпроТрал30 / 4526000 / 40000
Дніпро - ЛьвівТрал30 / 4559000 / 89000
Германія – м. Київ (Україна)Трал30 / 4595000 / 140000
Польша – м. Київ (Україна)Трал30 / 4559000 / 89000
Франція - УкраїнаТрал30 / 45150000 / 220000

Ціни несуть ознайомлювальний характер, для точного прорахунку зверніться до нашого менеджера

Транспортні засоби нашої компанії добре підходять для транспортування різноманітних моделей даної техніки. Ми маємо досвід перевезення практично всіх моделей які поставляються на ринок. Якщо у Вас виникне потреба в організації перевезень обприскувачів звертайтесь, будемо раді допомогти вам з організацією транспортування вашої техніки.
Для більш детальної інформації по будь-якому перевезенню обладнання, включаючи сільськогосподарські машини, зв’яжіться з нами вже сьогодні. «TAD Транс Авто Д» допоможе вам у розробці найбільш підходящого рішення для ваших потреб у перевезенні практично будь-якого розміру.

Якщо у Вас є питання або ви хочете замовити перевезення, Ви можете отримати всю потрібну інформацію, відправивши нам повідомлення

Відправити повідомлення

    Нам довіряють