fbpx
Menu
EnglishРусскийУкраїнськаDeutschPolski

Перевезення обприскувачів з Європи по Україні,СНД

Перевезення обприскувачів це відносно новий напрямок в негабариті. Це пов'язано з активним розвитком в останні роки різноманітних хімічних добрив для сільського господарства, які вносяться у великих кількостях, що відповідно вплинуло на те що обприскувачі для їх внесення дуже сильно збільшилися в потужності і відповідно в розмірах. З'явилися самохідні обприскувачі, перевезення яких через свої великі розміри можливе тільки як негабаритний вантаж. Відмінними характеристиками цієї групи вантажів є великі габаритні розміри при відносно малій вазі. Деякі моделі обприскувачів при перевезенні вимагають зняття коліс. Також є моделі які за специфічних особливостей конструкції вимагають від перевізника подачі під завантаження трейлерів які відповідають цим технічним моментам, для організації якісного та безпечного транспортування.
Транспортні засоби нашої компанії добре підходять для транспортування різноманітних моделей даної техніки. Ми маємо досвід перевезення практично всіх моделей які поставляються на ринок. Якщо у Вас виникне потреба в організації перевезень обприскувачів звертайтесь, будемо раді допомогти вам з організацією транспортування вашої техніки.
Для більш детальної інформації по будь-якому перевезенню обладнання, включаючи сільськогосподарські машини, зв'яжіться з нами вже сьогодні. «TAD Транс Авто Д» допоможе вам у розробці найбільш підходящого рішення для ваших потреб у перевезенні практично будь-якого розміру.

Якщо у Вас є питання або ви хочете замовити перевезення, Ви можете отримати всю потрібну інформацію, відправивши нам повідомлення

скайп скайп: trans-auto-d
пошта електронна пошта: tad@tad.ua

А також зв'язатися з нами за телефонами:

телефон Телефон: +38067-38-30-159
телефон Телефон: +38067-38-13-434

Нижче приклади наших робіт як на території України так і за кордоном