fbpx
Перевезення негабаритних вантажів
Всі послуги Закрити послуги

Перевезення негабаритних вантажів

Негабаритний вантаж – це вантаж, розміри або вага якого перевищують типові стандартні розміри. Транспортування цього вантажу відбувається за особливих умов, спецтранспортом, який підбирається відповідно «під розміри» вантажу.

Наприклад, для перевезення негабаритних вантажів з великою висотою доцільніше використовувати низькорамну платформу для того, щоб висота вантажу, який транспортується була якомога меншою. Для важкого вантажу потрібно використовувати платформи з великою вантажопідйомністю та великою кількістю осей, щоб не псувати дорожнє полотно і оптимально розподілити вагу вантажу по площині платформи. Такі перевезення називають негабаритні і наша компанія одна з тих, хто професійно займається організацією та здійсненням міжнародної та внутрішньої перевезення негабаритних і великовагових вантажів.

Для здійснення даного виду перевезень ми маємо такі можливості:

  • Досвідчений кваліфікований персонал: менеджери-логісти з великим багаторічним досвідом роботи.
  • Професійні водії зі стажем роботи в даній галузі.
  • Власна чисельний автопарк для здійснення негабаритних перевезень, що дозволяє уникати для прямого замовника посередницьких витрат.
  • Модернізований парк спецплатформи, середній вік яких становить 5-6 років, що дозволяє вчасно і надійно доставляти вантажі без поломок в дорозі.
  • Ми беремо на себе всі організаційні завдання: виготовлення спецдозволів, супроводу, перепусток, відключення мереж, навантажувально-розвантажувальні роботи, та інше.
  • Обов’язкове cmr-страхування вантажу, tir-страхування, додаткове страхування, згідно заявлених обсягів.
  • Ми є асоційованим членом АсМАП України № 71638.

Нижче наведені приклади наших робіт як на території України так і за кордоном

МаршрутТип прицепаВагаВартість
Одеса - КиївТрал30 / 4526000 / 40000
Київ - ДніпроТрал30 / 4526000 / 40000
Дніпро - ЛьвівТрал30 / 4559000 / 89000
Германія – м. Київ (Україна)Трал30 / 4595000 / 140000
Польша – м. Київ (Україна)Трал30 / 4559000 / 89000
Франція - УкраїнаТрал30 / 45150000 / 220000

Ціни несуть ознайомлювальний характер, для точного прорахунку зверніться до нашого менеджера

Перевезення негабаритних вантажів з використанням спецтранспорту

Міжнародні негабаритні перевезення з використанням спецтранспорту – це оптимальний варіант транспортування негабаритного вантажу. Оскільки наше підприємство працює на ринку негабаритних перевезень достатньо довгий час (з 2000р.), ми налагодили і відпрацювали оптимальні схеми роботи компанії, починаючи від поставок матеріальних комплектуючих для забезпечення робочого процесу (паливо, запчастини) до налагодження власного виробництва спецплатформи, на яких здійснюємо перевезення. Ми завжди тримаємо руку на пульсі змін у сфері логістики і це дозволяє надати Вам – нашим клієнтам і замовникам – кращі пропозиції в категорії ціна-якість.

Якщо у Вас є питання або ви хочете замовити негабаритні вантажоперевезення, Ви можете отримати всю потрібну інформацію, відправивши нам повідомлення

Дякую всім за увагу, удачі вам і гарного настрою бажає весь колектив компанії Транс-Авто-Д!

Ви можете отримати всю потрібну інформацію, зателефонувавши нам:
Телефон
Телефон
E-Mail
Нам довіряють