fbpx
Menu
EnglishРусскийУкраїнськаDeutschPolski

Перевезення негабаритних вантажів

Негабаритний вантаж

Негабаритний вантаж - це вантаж, розміри або вага якого перевищують типові стандартні розміри. Транспортування цього вантажу відбувається за особливих умов, спецтранспортом, який підбирається відповідно «під розміри» вантажу.

Понтон Закарпаття Камянець поділький

Перевезення понтони для Армії України

Наприклад, для перевезення негабаритних вантажів з великою висотою доцільніше використовувати низькорамну платформу для того, щоб висота вантажу, який транспортується була якомога меншою. Для важкого вантажу потрібно використовувати платформи з великою вантажопідйомністю та великою кількістю осей, щоб не псувати дорожнє полотно і оптимально розподілити вагу вантажу по площині платформи. Такі перевезення називають негабаритні і наша компанія одна з тих, хто професійно займається організацією та здійсненням міжнародної та внутрішньої перевезення негабаритних і великовагових вантажів.

Для здійснення даного виду перевезень ми маємо такі можливості:

– Досвідчений кваліфікований персонал: менеджери-логісти з великим багаторічним досвідом роботи.

– Професійні водії зі стажем роботи в даній галузі.

– Власна чисельний автопарк для здійснення негабаритних перевезень, що дозволяє уникати для прямого замовника посередницьких витрат.

– Модернізований парк спецплатформи, середній вік яких становить 5-6 років, що дозволяє вчасно і надійно доставляти вантажі без поломок в дорозі.

– Ми беремо на себе всі організаційні завдання: виготовлення спецдозволів, супроводу, перепусток, відключення мереж, навантажувально-розвантажувальні роботи, та інше.

– Обов'язкове cmr-страхування вантажу, tir-страхування, додаткове страхування, згідно заявлених обсягів.

– Ми є асоційованим членом АсМАП України № 71638.

В рiзне кран Хмельницький Сатанів

Перевезення будівельного крана вагою більше 40 тон

Перевозка негабаритных грузов с использованием спецтранспорта

Міжнародні негабаритні перевезення з використанням спецтранспорту - це оптимальний варіант транспортування негабаритного вантажу. Оскільки наше підприємство працює на ринку негабаритних перевезень достатньо довгий час (з 2000р.), ми налагодили і відпрацювали оптимальні схеми роботи компанії, починаючи від поставок матеріальних комплектуючих для забезпечення робочого процесу (паливо, запчастини) до налагодження власного виробництва спецплатформи, на яких здійснюємо перевезення. Ми завжди тримаємо руку на пульсі змін у сфері логістики і це дозволяє надати Вам - нашим клієнтам і замовникам - кращі пропозиції в категорії ціна-якість.

Успіхів у взаємній співпраці!

Якщо у Вас є питання або ви хочете замовити негабаритні вантажоперевезення, Ви можете отримати всю потрібну інформацію, відправивши нам повідомлення

скайп скайп: trans-auto-d
пошта електронна пошта: tad@tad.ua

А також зв'язатися з нами за телефонами:

телефон Телефон: +38067-38-30-159
телефон Телефон: +38067-38-13-434

Всім дякую за увагу, удачі вам і гарного настрою бажає весь колектив компанії Транс-Авто-Д!