fbpx
Як успішно перевезти негабаритний вантаж

Коли ви обдумуєте, всі наслідки, які можуть виникнути по час переміщення негабаритного вантажу, ви розумієте важливість використання спеціалізованої служби, щоб нічого поганого не сталося.
Ще раз повторимо, що таке Громіздкі або важких вантажів / негабарит:

Розмір і / або вага перевищує межі автомобільних доріг.

Багато вимог до транспортування негабаритних вантажів включають в себе:

  • Позначення та сигналізація: на тралі або ж спеціалізованому причепі (спереду, ззаду, по боках, залежно від фактичної форми вантажу) вантаж повинен бути відмічений, протягом дня прапорами і / або знаками та мигалками вночі.

Вимоги демаркації можуть відрізнятися в різних країнах, або ж районах які перетинає негабаритний транспорт. Наприклад, знак “Негабаритний вантаж” повинен бути розміщений на передній і задній частинах автомобіля, знаки можуть бути на відміну від країни червоні, білі також з вертикальними смугами, жовтого кольору з чорною каймою або просто жовтого.

  • Ескорт автомобіль: Транспорт сопровождения используются, коли негабаритний вантаж перевищує фізичні розміри; висота, довжина, ширина; на дорогах або магістралях за якими він транспортується.

Одна або більше машин супроводу їдуть спереду і / або за автомобілем, який везе вантаж, щоб попередити інших водіїв про великогабаритні перевезення, а також для забезпечення безпеки водія, повідомляючи про перешкоду на дорозі, наприклад про низькі міські чи інших комунікації за межами міста або небезпечні мости.

Це лише дві, з багатьох вимог і умов для транспортування негабаритних вантажів по Україні та Європі. Від правильної підготовки вантажу до перевезення, переконавшись, що він надійно транспортується, тут кожен крок має вирішальне значення для успішної реалізації і уникнення дорогих затримок і пошкоджень, з навантаженням і транспортуванням в різні інфраструктури.

Ось чому дуже важливо, використовувати досвідченого фахівця для перевезення негабаритних вантажів.

І ми тут, щоб допомогти вам. Якщо у Вас є питання? Зателефонуйте або зв’яжіться з нами і ми будемо раді перевезти негабарит Вам. Зробіть вашу роботу легше, отримуючи повний спектр послуг і точні рішення.