fbpx
Розрахунок вартості перевезення тралами

Розрахунок вартості перевезення тралами

Перевезення негабаритних вантажів, промислового обладнання, будівельної, дорожньої або сільськогосподарської техніки тралами – це особливий вид транспортних послуг. Для його реалізації потрібно не тільки спеціалізована техніка, а й висока кваліфікація виконавців.

Кількість людей, задіяних в самому процесі перевезення, набагато більше, ніж в будь-якому іншому випадку класичного автомобільного транспорту. Обладнання, що використовується ними, також відрізняється від стандартного. Все це впливає на вартість послуг трала, яка визначається багатьма супутніми чинниками.

Нестандартний великогабаритний вантаж відрізняється найчастіше надважкою вагою, розміром і формою, відмінною від стандартних вантажів, що накладає певні обмеження на підбір відповідного транспорту і вибір відповідних маршрутів руху.

Для переміщення цього виду вантажів необхідні спеціальні транспортні засоби – автотягачі і трали, а також вантажно-розвантажувальні машини в окремих ситуаціях (при неможливості самостійного заїзду «вантажу» по трапах на платформу). Цей вид транспорту вимагає особливої ​​підготовки, а також уваги до способу його виконання.

Доступна вартість послуг трала від компанії ТАД

Компанія ТрансАвтоД вже десятки років займається перевезеннями нестандартних негабаритних вантажів. Ми використовуємо трали різних типів, які підходять для транспортування найрізноманітніших типів вантажів, техніки і промислового устаткування.

Вартість трала за км від компанії ТАД визначається таким факторами, як:

  • тип вантажу, що перевозиться;
  • необхідність в додатковому закріпленні;
  • необхідність використання розширювача платформи;
  • можливість часткового розбирання вантажу (актуально при перевезенні комбайнів, наприклад);
  • відстань транспортування;
  • загальна вага вантажу;
  • габарити вантажу;
  • необхідність отримання спеціальних дозволів у разі роботи з потенційно небезпечними вантажами;
  • необхідність в супроводі вантажу патрульними службами і так далі.

Накопичений досвід в перевезеннях такого типу, а також сучасна транспортна база у вигляді десятків різновидів тралів, напівпричепів і платформ, дозволяють компанії братися за перевезення негабаритних і нестандартних вантажів будь-якої складності з гарантією позитивного результату.

Розрахунок вартості трала

Наші фахівці завжди готові відповісти на будь-які ваші питання щодо особливостей перевезення негабаритного вантажу в зазначені вами терміни. Розрахунок вартості трала можна провести попередньо по телефону, вказавши менеджеру місце вантаження і вивантаження, тип вантажу і термін для транспортування.

Вартість перевезення вантажу тралом фінальна може змінитися – це залежить від особливостей маршруту, наявності на шляху обмежень по вазі і габариту, щільного трафіку. Остаточна ціна озвучується замовнику перед підписанням договору про співпрацю, при цьому кожен фактор, що впливає на цінник, детально розписується замовнику щоб уникнути непорозумінь при розрахунках.

Краща вартість на трал

Компанія ТАД пропонує затребувану послугу «оренда трала», вартість якої одна з найдоступніших на ринку. Розрахунок перевезення вашого вантажу виконується в найкоротші терміни, кінцева вартість затверджується із замовником, після чого ми приступаємо до підготовки транспортування.

Краща на трал вартість послуг дозволяє вам серйозно заощадити не тільки фінанси, але і свій особистий час і нерви. Довірте виконання поставленої мети професіоналам з компанії ТАД!