fbpx
Ціни на перевезення негабаритних вантажів Україна 2022

Ціни на перевезення негабаритних вантажів Україна 2022

Транспортування негабаритних та великовагових вантажів – це досить складне завдання, що вимагає від виконавця максимальної професійності і досвіду. Компанія ТрансАвтоД працює на ринку вже багато років, виконуючи найскладніші завдання з перевезення та враховуючи побажання і потреби замовників.

Як визначити вартість транспортування нестандартного вантажу? Варто розуміти, що кожен випадок варто розглядати індивідуально: навіть перевезення одного і того ж виду екскаватора, наприклад може істотно відрізнятися в ціновому сегменті.

На формування кінцевої вартості впливають як найбільш поширені фактори (відстань, вага вантажу і його габарити), так і маршрут, кінцева точка, а також зміна кон’юнктури на ринку вантажоперевезень.

Економія вашого часу і нервів

Замовляючи транспортування негабаритного і великовагового вантажу в компанії ТАД, ви економите свій особистий час і гроші. Вам достатньо зателефонувати за вказаними на сайті телефонами, щоб отримати попередній розрахунок вартість перевезення.

Відділ логістики компанії ТрансАвтоД бере до уваги безліч чинників, що впливають на формування остаточного цінника. Серед них:

  1. відстань в кілометрах між точкою навантаження і вивантаження;
  2. розміри вантажу (довжина, ширина і висота);
  3. гранична вага в тоннах;
  4. необхідність отримання спеціальних дозволів;
  5. необхідність виділення машин супроводу і так далі.

Крім того, цінник залежить від побудованого маршруту руху з урахуванням типу доріг і проходження їх через великі населені пункти. Також на кінцеву вартість може впливати тип оплати (нал, безнал, банківський переказ і так далі).

Необхідно також брати до уваги різновид напівпричепа, платформи або низькорамного трала, його максимальну вантажопідємність, особливості перевезення (зима чи літо, складність шляху, наявність ділянок через села).

Особливості побудови маршруту

Одним з основних факторів, що впливають на кінцеву вартість, є маршрут, а точніше – його характеристики. Його підбирають, виходячи з особливостей, характеристики і параметрів перевезених вантажів. Він може бути довгим і простим або коротким і складним – це також фактор, що впливає на кінцевий цінник.

При виборі маршруту беруться до уваги безліч параметрів, а також враховуються побажання замовника. Основна мета полягає в забезпеченні безпеки перевезень, з мінімальними впливами на інших учасників дорожнього руху та місцевих жителів.

Компанія перевізник враховує безліч факторів, вибираючи правильний маршрут. Слід уникати ділянок з щільним дорожнім трафіком і пробками, враховувати особливості дорожнього полотна (ширина,  тип покриття, наявність на шляху інженерних споруд і конструкцій).

Складання правильного і грамотно обгрунтованого маршруту транспортування негабаритного вантажу є досить складною роботою, яку можна довірити виключно професіоналам. Наша компанія ТрансАвтоД готова гарантувати безпеку, надійність і швидкість найскладніших перевезень з урахуванням всіх потреб і побажань замовника.