fbpx
Актуальність негабаритних перевезень в Україні

Негабаритні перевезення і перевезення великовагових вантажів по праву вважаються однією з найбільш складних і дорогих транспортних послуг.

Для таких перевезень потрібна техніка і фахівці особливої ​​підготовки. А також, цей тип перевезень вимагає численних узгоджень з транспортними службами та державними інстанціями. Незважаючи на кризові роки, помітна тенденція зростання попиту на подібні послуги. За оцінками фахівців ринок негабаритних перевезень щороку зростає на 10-15%. Це свідчить про те, що сегмент негабаритних перевезень розвивається більш динамічно, ніж ринок регулярних перевезень. Зрозуміло, що це обумовлено розвитком будівельної галузі, яка потребує перевезеннях великовагової будівельної техніки (бульдозери, крани і так далі) і металоконструкцій. Крім того, в нашій державі все частіше простежуються проблеми застарілої виробничої бази. Це, відповідно, стимулює модернізацію і розвиток виробничої бази промислових підприємств. Відповідно зростають потреби в новому обладнанні для гірничодобувної, металургійної, нафтохімічної, металургійної промисловості та ін.

 

Як кажуть: “Попит породжує пропозицію”. Звичайно, пропозиція зростає досить активно. Найважливіше в цій ситуації зробити правильний вибір компанії-перевізника. Необхідно враховувати професіоналізм фахівців, наявність ліцензії та дозволів, облаштування автопарку спецтранспортом, широких партнерських зв’язків і, в кінцевому рахунку, досвіду перевезень негабаритних та великовагових вантажів.

Свої послуги на ринку негабаритних перевезень пропонує і компанія «Транс-Авто-Д».

Ми маємо величезний досвід на міжнародному та внутрішньому ринку негабаритних перевезень і забезпечимо Вас якісними послугами. Наша компанія пропонує комплексне рішення в організації транспортних послуг. Ми організуємо всі роботи відповідно до вимог замовника і особливостями транспортованого вантажу – починаючи з передпроектного дослідження маршруту і обстеження трас, отримання дозволів та погоджень, закінчуючи виконанням вантажно-розвантажувальних робіт і перевезенням на власному спецтранспорті. Наш автопарк складається з 20 авто та напівпричепів. Зрозуміло, що техніка для транспортування наднормативних вантажів, має більш жорсткі вимоги, ніж звичайний транспорт. Наприклад, ця техніка проходить техогляд двічі на рік. Будь-яка несправність при виконанні перевезень може спричинити затримку і зрив графіка. Тому ми з особливою увагою ставимося до надійності і якості кожної одиниці спецтранспорту для перевезення негабаритних вантажів.

Ми використовуємо такі тягачі як MAN і DAF і низькорамні платформи Goldhofer і Recker. Можна відзначити, що один з найбільших європейських виробників тракторів, комбайнів та інших видів сільськогосподарської техніки, також є нашим головним партнером, особливо вимогливий до якості транспортування власної продукції. Саме тому 14 наших автомашин облаштовано відповідно до євростандартів.

Сьогодні особливо важливо приймати рішення оперативно. Адже виконувати вимоги інструкції про перевезенні негабаритних вантажів досить складно. Необхідні узгодження з дорожніми службами і Державтоінспекцією можуть тривати кілька тижнів, а вантаж тим часом стоятиме. А час – гроші. Саме тому ми організовуємо забезпечення дозволами для міжнародних негабаритних перевезень, а існуючі в наявності дозволу на внутрішні негабаритні перевезення дозволяють нам здійснювати рейси по території України в максимально стислі терміни.

Багаторічний досвід, широкі партнерські зв’язки і напрацьовані маршрути.

Це дозволяє нам проводити своєчасні та безперебійні транспортування негабаритних та великовагових вантажів. Довірте доставку професіоналам, оформите заявку on-line і ми обов’язково зв’яжемося з Вас для наступних консультацій і переговорів щодо виконання перевезень вашого вантажу.