fbpx
Дозволи на негабаритні перевезення по Україні та Європі

Організовуючи негабаритні перевезення треба подбати про отримання спецдозволу від Мінтранспорту.

Розміри негабаритного вантажу впливають на вартість і терміни виготовлення такого дозволу. Існує певна специфіка і в різних державних службах, наприклад, італійських і французьких, де дозволу на негабаритні перевезення іноді доводиться чекати до трьох місяців.

У перевізника обов’язково повинно бути спецдозвіл на перевезення негабаритного вантажу держави, по чиїй території проходить транспортування. У ньому мають бути вказані реєстраційний номер транспортного засобу, його габаритні розміри і вага, прізвище водія, маршрут, дозволений час в’їзду-виїзду і руху, а також, обмеження на проїзд негабаритного транспорту.

Перевезення негабаритних великовагових вантажів без спецдозволів карається в кожній країні згідно з чинним законодавством. У Європі компанію-перевізника, яка порушила правила перевезення негабаритних вантажів, можуть оштрафувати, позбавити ліцензії, або навіть, заборонити проїзд по території Євросоюзу. На кожен маршрут, по якому здійснюються негабаритні перевезення, оформляється індивідуальне спецдозвіл, тому компанія “Транс-Авто-Д” пропонує повний комплекс послуг перевезення негабаритного вантажу починаючи з оформлення необхідних документів та, закінчуючи, вантажно-розвантажувальними роботами.