fbpx
Menu
EnglishРусскийУкраїнськаDeutschPolski

Перевезення будівельної техніки

Компанія Транс-Авто-Д займається перевезенням будівельної техніки по Україні, транспортуванням техніки з Німеччини, Польщі та інших країн по Європі. На протязі 16 років роботи на ринку перевезень спецтехніки компанією виконано близько 1000 проектів з перевезення. Наша команда це злагоджена робота професіоналів, що дає нам право перевозити будівельну техніку будь-яких розмірів і габаритів. Компанія Транс-Авто-Д виконує як перевезення габаритної будівельної техніки, так і негабаритний - ми можемо задовольнити будь-яке замовлення з транспортування вашого вантажу. У тому числі ми пропонуємо:

  • перевезення дорожньої будівельної техніки;
  • перевезення важкої будівельної техніки;
  • і багатьох інших видів техніки.

Також ми здійснюємо доставку будівельного обладнання, між будівельними майданчиками, з місць виробництва до місць будівництва. При веденні будівельних робіт одночасно в декількох місцях, іноді виникає необхідність в перевезенні будівельної спецтехніки. Компанія Транс-Авто-Д має власний парк автомобілів і спецприцепів, що дозволяє перевозити всі машини з одного будівельного майданчика на інший. Для таких перевезень в основному використовується низькорамний трал. Перевезення будівельної техніки низькорамним спецпричіпом буде вигідною в випадках, якщо вантажі мають габарити, які не дозволяють перевозити їх на звичайних автомобілях. Наша компанія володіє численним і різноманітним парком спецавтомобілів і спецпричепів з можливістю транспортування вантажів різної конфігурації вагою до 80т, укомплектованих досвідченими екіпажами з багаторічним досвідом роботи.
Як було сказано вище, компанія Транс-Авто-Д виконує перевезення дорожньої техніки за допомогою спеціальних тралів. При перевезенні бульдозера і екскаватора потрібен не тільки спеціальний транспорт, але і автомобіль прикриття, ми готові організувати весь процес транспортування, беручи на себе всі питання, які виникають в процесі.
Замовляючи послугу, перевезення будівельної техніки ви отримуєте надійний і якісний сервіс - за 16 років роботи ми накопичили достатньо досвіду в транспортуванні дорожньої і будівельної техніки, різних марок і габаритів. Якщо за бажанням замовника - будь це перевезення екскаватора або бульдозера - фахівці організовують процеси у відповідності з усіма нормами.
Звертайтеся до компанії «Транс Авто Д», і ми в будь-який час будемо раді запропонувати Вам індивідуальні та оперативні рішення для Ваших перевезень.
Якщо у Вас є питання або ви хочете замовити перевезення, Ви можете отримати всю потрібну інформацію, відправивши нам повідомлення

скайп скайп: trans-auto-d
пошта електронна пошта: tad@tad.ua

А також зв'язатися з нами за телефонами:

телефон Телефон: +38067-38-30-159
телефон Телефон: +38067-38-13-434

Нижче приклади наших робіт як на території України так і за кордоном