fbpx
Перевезення будівельної техніки
Всі послуги Закрити послуги

Перевезення будівельної техніки

Компанія Транс-Авто-Д займається перевезенням будівельної техніки по Україні, транспортуванням техніки з Німеччини, Польщі та інших країн по Європі. На протязі 16 років роботи на ринку перевезень спецтехніки компанією виконано близько 1000 проектів з перевезення. Наша команда це злагоджена робота професіоналів, що дає нам право перевозити будівельну техніку будь-яких розмірів і габаритів. Компанія Транс-Авто-Д виконує як перевезення габаритної будівельної техніки, так і негабаритний – ми можемо задовольнити будь-яке замовлення з транспортування вашого вантажу. У тому числі ми пропонуємо:

  • перевезення дорожньої будівельної техніки;
  • перевезення важкої будівельної техніки;
  • і багатьох інших видів техніки.

Також ми здійснюємо доставку будівельного обладнання, між будівельними майданчиками, з місць виробництва до місць будівництва. При веденні будівельних робіт одночасно в декількох місцях, іноді виникає необхідність в перевезенні будівельної спецтехніки. Компанія Транс-Авто-Д має власний парк автомобілів і спецприцепів, що дозволяє перевозити всі машини з одного будівельного майданчика на інший. Для таких перевезень в основному використовується низькорамний трал. Перевезення будівельної техніки низькорамним спецпричіпом буде вигідною в випадках, якщо вантажі мають габарити, які не дозволяють перевозити їх на звичайних автомобілях. Наша компанія володіє численним і різноманітним парком спецавтомобілів і спецпричепів з можливістю транспортування вантажів різної конфігурації вагою до 80т, укомплектованих досвідченими екіпажами з багаторічним досвідом роботи.

Нижче приклади наших робіт як на території України так і за кордоном

Ви можете отримати всю потрібну інформацію, зателефонувавши нам:
Телефон
Телефон
E-Mail
МаршрутТип прицепаВагаВартість
Одеса - КиївТрал30 / 4526000 / 40000
Київ - ДніпроТрал30 / 4526000 / 40000
Дніпро - ЛьвівТрал30 / 4559000 / 89000
Германія – м. Київ (Україна)Трал30 / 4595000 / 140000
Польша – м. Київ (Україна)Трал30 / 4559000 / 89000
Франція - УкраїнаТрал30 / 45150000 / 220000

Ціни несуть ознайомлювальний характер, для точного прорахунку зверніться до нашого менеджера

Як було сказано вище, компанія Транс-Авто-Д виконує перевезення дорожньої техніки за допомогою спеціальних тралів. При перевезенні бульдозера і екскаватора потрібен не тільки спеціальний транспорт, але і автомобіль прикриття, ми готові організувати весь процес транспортування, беручи на себе всі питання, які виникають в процесі.
Замовляючи послугу, перевезення будівельної техніки ви отримуєте надійний і якісний сервіс – за 16 років роботи ми накопичили достатньо досвіду в транспортуванні дорожньої і будівельної техніки, різних марок і габаритів. Якщо за бажанням замовника – будь це перевезення екскаватора або бульдозера – фахівці організовують процеси у відповідності з усіма нормами.
Звертайтеся до компанії «Транс Авто Д», і ми в будь-який час будемо раді запропонувати Вам індивідуальні та оперативні рішення для Ваших перевезень.
Якщо у Вас є питання або ви хочете замовити перевезення, Ви можете отримати всю потрібну інформацію, відправивши нам повідомлення

Відправити повідомлення

    Нам довіряють