fbpx
Твої габарити нас не влаштовують …

Коли ви хочете перевести негабаритний вантаж перше запитання, яке запитує Перевізник у Замовника – це розміри і вага.

Ці розміри встановлюються ГОСТами або технічними умовами галузі в якій здійснюється перевезення. Наприклад, по техумовам ВАТ РЖД габаритним вважається вантаж, який в зануреному на вагон вигляді не виступає над рейками вище, ніж на 5300 мм, по ширині – не більше ніж на 1625 мм в будь-яку сторону від поздовжньої осі вагона або рейкового шляху, і зазор між рейками і вантажем становить не менше 150 мм. Довжина ж вантажу повинна бути такою, щоб при проходженні поворотів заданий габарит по ширині щодо осі симетрії рейкового шляху зберігався.

У разі коли хоча б один з параметрів перевищено, вантаж вважається негабаритним. Як результат, розцінки на перевезення негабаритних вантажів також відрізняються від стандартних. Природно, у бік їх збільшення.

Допустимі розміри автопоїзда, який везе вантаж наступні:

ШиринаНе більше 2,45 метра
Довжина14 метрів
Висота2,6 метра

Вага – не більше допустимих навантажень на вісь по даному регіону, які існують в певний часовий період.

У разі перевезення негабаритного вантажу краще використовувати великі компанії у яких багато тралів і хороших фахівців наприклад компанію Транс-Авто-Д яка здійснює вантажні перевезення автотранспортом по всіх регіонах Росії. Ми перевозимо негабаритнівеликовагові, контейнерні, промислові та будівельні вантажі. Компанія має власний автопарк спецтранспорту, що дозволяє забезпечувати високу якість вантажних перевезень за помірними цінами. Також наші фахівці надають повний комплекс послуг в області супроводу вантажних перевезень: навантажувально-розвантажувальні роботи, експедирування вантажів, допомогу в розробці оптимального маршруту та ін.