fbpx
Особливості негабаритних перевезень

Перевезення негабаритного обладнання є затребуваною послугою в сучасній економіці.

З ростом виробництва та збільшенням обсягу продукції, що випускається необхідність в переміщенні вантажів нестандартної ваги і габаритів тільки зростає, і ця тенденція зберігається з кожним новим роком.

Варто розуміти: в той час як великогабаритне обладнання часто також є надмірною вантажем, ці два фактори розглядаються окремо в світі великогабаритних / важких перевезень. Негабаритний розмір вантажу відноситься строго до фізичних розмірами – ширині, висоті і довжині вантажу. Важкі або перевесние вантажі визначаються тільки за вагою.

Розміри і вага

Міжнародні негабаритні перевезення мають на увазі роботу з безліччю видів «особливих» вантажів. Це можуть бути:

  • човни;
  • сільськогосподарська техніка;
  • будівельне обладнання;
  • металоконструкції;
  • морські контейнери;
  • збірні будинки;
  • промислові установки;
  • турбіни;
  • дизельні двигуни морських суден і багато іншого.

Всі ці вантажі можуть бути безпечно завантажені, надійно закріплені і оперативно доставлені спеціально підготовленим автотранспортом, який відрізняється мобільністю і універсальністю.

Будь-які негабаритні перевезення на увазі професійний підхід і точне знання певних параметрів вантажу, до яких відносять вага і габарити, а також повну робочу масу вантажу разом з паливом і будь-яким іншим додатковим обладнанням, розміщеним в транспортному засобі або на ньому.

Всі існуючі стандарти і правила, що стосуються ваги вантажівки і вантажу, засновані на допустимих навантаженнях на осях.

Знання точної ваги і розміру обладнання, яке ви перевозите, є першим і найбільш важливим кроком при його транспортуванні. Ці параметри повинні бути фактичними значеннями, а не зразковими оцінками.

важливі нюанси

Як правило, негабаритний вантаж в різних країнах класифікується по-різному. Це ілюструє перший важливий момент при плануванні перевезення спецтехніки з Європи, наприклад, великогабаритного будівельного обладнання або будь-якого потенційно негабаритного вантажу. Вам необхідно знати правила максимальних розмірів і ваги для кожної держави, через яке транзитом слід вантаж, щоб визначити, чи не є він негабаритним.

Перевантаження часто вимагає попереднього обстеження маршруту, щоб переконатися, що транспортний засіб і вантаж зможуть проїхати по бажаному маршруту. Це особливо вірно по відношенню до надвисоких навантажень, які можуть стосуватися надземних мостів проїжджої частини або інженерних мереж.

Згідно з європейськими нормами, у міру збільшення розміру вантажу зростають вимоги до огляду перед поїздкою, а також вимоги до безпеки подорожей (такі як автомобілі супроводу, а також дні і час поїздки) і, звичайно ж, збори за негабаритний розмір.

Важливий нюанс, що стосується співвідношення ваги і розмірів: надлишкові вантажі не обов’язково є великогабаритними, і в більшості країн ці параметри розглядаються окремо один від одного. По суті, це означає, що якщо у вас надмірна вага, вам доведеться заплатити комісію за надмірну вагу. Якщо це негабаритний, вам доведеться заплатити наднормативний збір. Якщо він є одночасно негабаритним і надлишковим, вам доведеться заплатити як збір за перевищення розміру, так і збір за надмірну вагу.

Неважливо, перевезення сільгосптехніки вам належить або транспортування бурового устаткування: для подібних операцій з транзитом через кілька країн або в межах однієї держави буде потрібно попереднє планування і отримання всіх необхідних дозволів від відповідних органів.

Компанія ТрансАвтоД (Україна) вже давно займається подібними перевезеннями, тому завжди дотримується всіх необхідних правил і норми, прийняті в Європі.

Фахівці компанії ретельно готуються до кожної негабаритної перевезення, погоджуючи час доби, вимоги до транспортного засобу супроводження, використовуючи відповідні светогабарітние маркування і сигнали.