fbpx
Наша компанія на виставці ІнтерАГРО 2016

Наша компанія на виставці ІнтерАГРО 2016

На виставці «ІнтерАГРО 2016» наша компанія «Транс-Авто-Д» представила три моделі низькорамних причепів розроблені із застосуванням передових технологій в своєму виробництві, а саме:

  • TAD.Trailer 18-2 модель розроблена в 2012 м, яка має вражаючі особливості, а саме маленькі габарити і вага які дозволяють рухатися без спецдозволів по Європі, підвищена безпека і покращений комфорт завантаження, значно економлять час при перевезенні вантажу. Разные типы платформ и дополнительные опции позволяют сделать прицеп «под ключ», что для многих перевозчиков и аграриев нашей страны будет очень кстати. Преимущества и качество нельзя было не заметить, и это было хорошо видно не только на выставке, но и за годы эксплуатации нашей компанией, как на украинском, так и на европейском рынке перевозки негабарита.
  • TAD.Classic 25-2 одна з новинок нашої компанії, є унікальною розробкою, яка не має аналогів, здатна перевозити вантажі вагою до 25 т, з важливих особливостей цієї моделі можна виділити низький експлуатаційний вагу, від’єднувати гузнек, малі габарити автопоїзда і платформу дозволяє перевозити будь-яку сільськогосподарську техніку безпечно і швидко. Причіп добре зарекомендував себе під час перевезення техніки нашою компанією на Європейському ринку, показуючи високу швидкість завантаження, універсальність і легкість у використанні під час перевезення комбайнів, тракторів, обприскувачів та іншої техніки.
  • TAD.Classic 24-2 новинка серед модельного ряду нашої компанії, розроблена на базі причепа ТАД НПН – 28. Причіп прекрасно підходить для Українського ринку великовагових перевезень, TAD.Classic 24-2 має поліпшену рамну конструкцію, яка при зниженому вазі дозволяє перевозити важчі вантажі, підвищену безпеку, комфорт, передню завантаження, що робить його незамінним в автопарку будь-якого перевізника зменшуючи витрати і посилюючи його позиції на ринку перевезень.