fbpx
Перевезення ємностей
Всі послуги Закрити послуги

Перевезення негабаритних ємностей

Негабаритні ємності – це пустотілі в основному круглі резервуари, виготовлені з металу, які призначаються як для зберігання сипучих і наливних вантажів, а також для індивідуальних проектів зі складними завданнями. Наприклад, котли і парогенератори, де пари, в результаті нагревов, обігрівають будівлі або для використання на молочних заводах, пивоварних компаніях.
«Транс Авто Д» займається перевезенням негабаритних ємностей на спецпрічепах по території України, Європи, СНД. Фахівці нашої компанії забезпечують професійний підхід до перевезення ємностей, різних видів з повною супровідної інформацією та узгодження з адміністративними службами різних країн, також оформлення пакету необхідних документів.
Ємності можуть бути як важкими (промислові котли, деталі промислових верстатів, парові котли) так і великогабаритними (силоси, цистерни та резервуари). В силу округлої форми і великої ваги тент такого типу фіксують на спеціальних круглих ребрах (які забезпечують жорсткість), а стропи протягувати за вушка за допомогою траверсів. Потрібно врахувати, що дуже жорстка фіксація негабаритної ємності може призвести до деформації конструкції, а при недостатній фіксації – вантаж буде розхитуватися, вібрувати і зміщуватися з спецпрічепу (трал, напівпричепа).
Потрібно відзначити, що всі такелажная робота з негабаритним вантажем, включаючи ємності, баки, бочки і котли вимагають професійного і дуже ретельного аналізу і продуманих рішень, тому вся робота повинна виконуватися тільки під контролем кваліфікованих фахівців.

Перевезення ємностей від «Транс Авто Д”

Наша компанія – це команда професіоналів своєї справи, з досвідом роботи на ринку перевезення негабаритних ємностей більше 10 років. В наявності є власний автомобільний парк, спеціальні платформи, трали, автомобілі прикриття, ми завжди готові запропонувати Вам послуги за оптимальними цінами, не забуваючи про надійність.

 

Нижче наведені приклади наших робіт як на території України так і за кордоном

Ви можете отримати всю потрібну інформацію, зателефонувавши нам:
Телефон
Телефон
E-Mail
Нам довіряють
Контакти
Телефон:
+38 (067) 38 13 434
E-mail:
tad@tad.ua
Адреса :
Україна, Хмельницька обл. м.Волочиск, 31200, вул.Запорізька 7