fbpx
Menu
EnglishРусскийУкраїнськаDeutschPolski

Перевезення ємностей

Перевезення негабаритних ємностей

Негабаритні ємності - це пустотілі в основному круглі резервуари, виготовлені з металу, які призначаються як для зберігання сипучих і наливних вантажів, а також для індивідуальних проектів зі складними завданнями. Для прикладу, котли і парогенератори, де пари, в результаті нагрівань, обігрівають будівлі або для використання на молочних заводах, пивоварних компаніях.
«Транс Авто Д» займається перевезенням негабаритних ємностей на спецпричепах по території України, Європи, СНД. Фахівці нашої компанії забезпечують професійний підхід до перевезення ємностей, різних видів з повною супровідною інформацією та узгодженням з адміністративними службами різних країн, також оформлення пакету необхідних документів.
Ємності можуть бути як важковаговими (промислові котли, деталі промислових верстатів, парові котли) так і великогабаритними (силоси, цистерни та резервуари). В силу округлої форм і великої ваги негабарит такого типу фіксують на спеціальних округлих ребрах (які забезпечують жорсткість), а стропи протягувати за вушка за допомогою траверсів. Потрібно врахувати, що дуже жорстка фіксація негабаритної ємності може призвести до деформації конструкції, а при недостатній фіксації - вантаж буде розхитуватися, вібрувати і зміщуватися з спецпричепу (трал, напівпричепа).
Потрібно відмітити, що вся такелажная робота з негабаритним вантажем, включаючи ємності, баки, бочки і котли вимагають професійного і дуже ретельного аналізу і продуманих рішень, тому вся робота повинна виконуватися тільки під контролем кваліфікованих фахівців.

Перевезення ємностей від «Транс Авто Д»

Наша компанія - це команда професіоналів своєї справи, з досвідом роботи на ринку перевезення негабаритних ємностей понад 10 років. В наявності є власний автомобільний парк, спеціальні платформи, трали, автомобілі прикриття, ми завжди готові запропонувати Вам послуги за оптимальними цінами, не забуваючи про надійність.

Якщо у Вас є питання або ви хочете перевезти негабаритні ємності, Ви можете отримати всю потрібну інформацію, відправивши нам повідомлення

скайп скайп: trans-auto-d
пошта електронна пошта: tad@tad.ua

А також зв'язатися з нами за телефонами:

телефон Телефон: +38067-38-30-159
телефон Телефон: +38067-38-13-434

Нижче приклади наших робіт як на території України так і за кордоном

Інші види перевезень: