fbpx
Інтермодальне перевезення

Інтермодальне перевезення

Інтермодальне перевезення – Це комбіноване транспортування ваших вантажів і здійснюється кількома видами транспорту, при якому фірма несе відповідальність за все перевезення, навіть якщо доставка проводиться різними видами транспорту (наприклад, морем, залізницею і автодорогою).

Ефективність интермодального перевезення полягає у використанні переваг кожного виду транспорту; при цьому, критеріями ефективності можуть виступати не тільки вартість доставки, але і швидкість, і точність доставки, а також екологічна безпека та багато інших факторів. Це одна з частих послуг якими користуються при інтермодальному перевезенні, для замовників які знаходяться у важкодоступних куточках світу, інтермодальні перевезення – справжня «палочка-виручалочка». Якщо ваш об’єкт або виробництво знаходиться в області, транспортна доступність якої залишає бажати кращого, ви можете доставити товар за допомогою негабаритних перевезень до певної точки на карті, а далі скористатися послугами іншого транспорту з більшою прохідністю.

Хоча найчастіше поняття мультимодальной і інтремодального вантажоперевезення використовуються як синонім, між ними є тонка різниця формального характеру, про яку не варто забувати. Хоча і в першому, і в другому випадку доставка здійснюється кількома видами транспорту, при мультимодальних перевезеннях вся відповідальність протягом повного циклу доставки лежить на одній компанії, відповідно, на весь шлях прямування оформляється один документ.

Інтермодальні перевезення характерні тим, що при зміні транспорту змінюється і експедитор.

Таким чином, в момент передачі вантажу відповідальність переходить в руки іншої компанії і документація повинна бути оформлена відповідним чином, тобто, наприклад, на ваш вантаж слід оформити не одну, а дві або більше довіреностей. Таким чином, з формальної точки зору, інтермодальні перевезення складніші, ніж мультимодальні.

Якщо вам потрібно доставити ваше обладнання або інші конструкції автотранспортом скористайтеся послугами компанії Транс-Авто-Д яка займається організацією негабаритних перевезень по території України, Європи, країн СНД.