fbpx
Перевезення земле обробної техніки
Всі послуги Закрити послуги

Перевезення земле обробної техніки.

Із закінченням літніх в основному збиральних польових робіт приходить осінь, а разом з нею і пора обробки ґрунту під нові посіви. На полях зернозбиральні комбайни замінюють трактора з найрізноманітнішим сільськогосподарським обладнанням. Час коли поля обробляли маленькими плугами, боронами або сівалками пройшов. Зараз на поле виїжджають справжні велетні це часто земле обробна техніка, яка може одночасно і обробляти грунт і проводити посадку насіння і ін. одним словом виробляти цілий ряд дій за один захід.

Земле обробна техніка ділиться на кілька категорій, це культиватори, сівалки, плуги, дискові борони, а також катки для ущільнення грунту. У загальній масі ці агрегати за вагою не дуже важкі, але вельми об’ємні, що робить цей вид перевезень негабаритним.

Культиватори це незамінна річ в обробці грунту, але сучасні культиватори мають досить значні розміри, 8 – 11 метрів наприклад, парові культиватори завжди користувалися популярністю для швидкої підготовки грядок, вони залишаються найпопулярнішим інструментом для весняної обробки грунту.

Це звичайно вигідно для аграріїв, оскільки використання потужних тракторів з багатокорпусними плугами, дискових борін з широким захопленням, сучасних посівних комплексів приносить аграріям істотну економію.

Труднощі виникають лише при необхідності транспортування таких великих агрегатів, особливо якщо перевезення відбувається на великі відстані, які техніка не може подолати самостійно. Тут необхідно задіяти спеціальні платформи для перевезення негабаритної сільськогосподарської техніки, оскільки в звичайні вантажівки вона просто не поміститься.

Нижче наведені приклади наших робіт як на території України так і за кордоном

МаршрутТип прицепаВагаВартість
Одеса - КиївТрал30 / 4526000 / 40000
Київ - ДніпроТрал30 / 4526000 / 40000
Дніпро - ЛьвівТрал30 / 4559000 / 89000
Германія – м. Київ (Україна)Трал30 / 4595000 / 140000
Польша – м. Київ (Україна)Трал30 / 4559000 / 89000
Франція - УкраїнаТрал30 / 45150000 / 220000

Ціни несуть ознайомлювальний характер, для точного прорахунку зверніться до нашого менеджера

Ви можете отримати всю потрібну інформацію, зателефонувавши нам:
Телефон
Телефон
E-Mail

Якщо раніше найбільшою технікою в аграрному підприємстві був комбайн, то зараз він «відпочиває» у порівнянні з габаритами деяких посівних агрегатів, дискових борін або інших сільгосп мега машин. Для здійснення таких перевезень найбільш доцільно залучати транспортні компанії які спеціалізуються, на цьому і мають для цього відповідний досвід і техніку.

Компанія ТРАНС-АВТО-Д є одним з лідерів Українського ринку перевезень негабаритних вантажів, здійснює перевезення сільськогосподарської техніки будь-якої складності

Якщо у Вас є питання або ви хочете замовити перевезення, Ви можете отримати всю потрібну інформацію, відправивши нам повідомлення

Відправити повідомлення

    Нам довіряють