fbpx
Купівля трактора та перевезення трактора в Україну з Європи.
Всі послуги Закрити послуги

Купівля трактора та перевезення трактора в Україну з Європи.

Купівля Трактора

Сільське господарство завжди потребує хорошої техніки особливо в трактора. Хороший трактор це запорука гарного господарювання. Якщо справи йдуть добре виникає питання про купівлю цього роду техніки.

Як купити трактор, або який краще купувати, це справа дуже не проста і вибір вельми важко зробити. Є фермери, які вибирають по бренду, і дивляться на можливості, які надає ринок. Якщо купувати трактор, то де краще вдома чи за кордоном може з пробігом або новий. Перед купівлею трактора потрібно визначити те що він повинен робити повинен бути вузько спеціалізований або повинен мати широкий спектр можливостей. Вузькоспеціалізовану техніку можуть дозволити собі купити великі корпорації, більш дрібні потребують техніку, яка може застосовуватися в декількох напрямках. Питання купівлі нового чи не нового трактора залежить від фінансів, ціна вирішує багато чого, а іноді вирішальне при виборі техніки. Ціна трактора навіть нашого виробництва будь то ХТЗ або МТЗ Української збірки все одно не мала. Так якщо проаналізувати чисельності парку тракторів в 393,1 тис. машин, потреба досягає 510 тис.

Можна пошукати в Європі Б / У який не поступається у своїх можливостях вітчизняним тракторам. Пошукати можна по веб сайтах, які надають дуже широкі можливості при виборі іноді можна вибирати серед декількох тисяч оголошень. При виборі потрібно враховувати вік пробіг і підтримку самого трактора, тобто можливості покупок запчастин і наявність всіх необхідних паливно мастильних матеріалів. В більшості випадків, коли пише на сайтах пробіг техніки, то він відповідає дійсності.

Перевезення Трактора

Після того коли ви визначитеся з вибором можна купувати. Потрібно враховувати, те, що на трахтора згідно статті 5. Закону України “Про порядок ввезення та пересилки”…», при ввезенні в країну фізичною особою то він обкладається ввізним митом а також податком про додану вартість. На ввезення тракторів, поширюється граничний віковий ценз – 8 років.

На кордоні власник ввезеного трактора повинен пред’являти документи на трактор, з обов’язковим зазначенням його вартості або просто рахунок-фактуру з печаткою від самого продавця. Іноді у митного органу можуть бути сумніви щодо ціни ввезеного в Україну трактора, її повинен підтвердити відділ тарифів та митної вартості.

Коли сума не викликає ні яких сумнівів, та митна вартість трактора вже підтвердилась відповідним відділом, під час проходження прикордонної митниці власник трактора повинен сплатити ввізне мито і ПДВ. Розмір мита безпосередньо залежить від того, який ввозиться трактор новий або вже був в експлуатації, а також від самої потужності двигуна внутрішнього загоряння, колісний або гусеничний.

Так, на нові колісні трактори, в залежності від потужності самого двигуна (кВт), мито має стягуватися у розмірі від 20% до 40% заявленої вартості на митниці.

Зокрема, 20% заявленої вартості стягується при ввезенні тракторів з двигунами потужністю від:

  • 20% 19 до 25 кВт і від 38 до 75 кВт;
  • 30% -з 76 до 90 кВт;
  • 40% –до 19 кВт, від 26 до 37 кВт і більше 90 кВт.

На трактора колісні які були в експлуатації, незалежно від потужності самого двигуна, мито становить 20% від заявленої вартості. Для гусеничних тракторів – як нових, так і які були в експлуатації – незалежно від його потужності мито становить 20% від митної вартості трактора.

Нижче наведені приклади наших робіт як на території України так і за кордоном

МаршрутТип прицепаВагаВартість
Одеса - КиївТрал30 / 4526000 / 40000
Київ - ДніпроТрал30 / 4526000 / 40000
Дніпро - ЛьвівТрал30 / 4559000 / 89000
Германія – м. Київ (Україна)Трал30 / 4595000 / 140000
Польша – м. Київ (Україна)Трал30 / 4559000 / 89000
Франція - УкраїнаТрал30 / 45150000 / 220000

Ціни несуть ознайомлювальний характер, для точного прорахунку зверніться до нашого менеджера

Ви можете отримати всю потрібну інформацію, зателефонувавши нам:
Телефон
Телефон
E-Mail

У цій статті описані тільки поверхневі запитання купівлі тракторів, з цього потрібно більш уважно враховувати специфіку покупки даної техніки.

І так ви купили трактора вашої мрії виникає питання як його довести до свого господарства, наприклад самоходом відпаде питання відразу якщо навіть 50- 100 км потрібно техніку вести спеціальною платформою низкорамним тралом. Трактори в основному компактні і зручні у перевезенні негабаритних вантажів, без великих габаритів, вельми легкі в вантаженні, маючи в наявності повний привід, легко заїжджають на будь-яку платформу. Можна перевозити навіть по 2-ві одиниці. Ну якщо у вас вийшло купити два важких трактора коли їх вага перевищує більш 40 тон то це вже вважається важкий вантаж і ціна перевезення якого досить збільшується.

Будемо раді, коли даний матеріал буде корисним і принесе вам користь. Якщо чесно то, купувати стару Європейську сільськогосподарську техніку набагато дешевше, ніж купувати нову у нас в країні. Практично вся ввізна зарубіжна техніка знаходиться, у відмінному стані. Трактори ще довго прослужать вірою і правдою вам і окуплять собівартість і витрачені гроші .

Якщо потрібно перевезти вам трактор, то можете скористатися послугами компанії Транс-Авто-Д, яка займається негабаритними перевезеннями по Україні Європі та СНД.

Відправити повідомлення

    Нам доверяют