fbpx
Перевезення великовагових вантажів
Всі послуги Закрити послуги

Перевезення великовагових вантажів

Професійна перевезення великовагових вантажів спеціальною технікою і транспортом є досить складне технічне завдання. Будь-які великовагові перевезення – це безліч обмежень як для самого транспорту-тягача, так і для користування основними дорогами та магістралями.
Необхідно витримувати існуючі обмеження як по загальній вазі транспорту з вантажем, так і рекомендації по навантаженню на вісь. Важливі такі параметри, як максимальна висота вантажу на платформі, ширина і інші габаритні показники.
Сьогодні перевезення великовагових вантажів тралом від компанії ТАД (Київ, Україна) – це дуже затребувана послуга, яка може знадобитися в багатьох сферах і галузях економіки, промислового виробництва і будівництва.

Великовагові перевезення – від чого залежить вартість послуги

Низькорамна платформа (трал) вважається одним з найбільш зручних і універсальних варіантів для організації транспортування великовагового вантажу. В окремих ситуаціях можуть бути задіяні напівпричепи і спеціальні трейлери, які більше підходять для вирішення конкретного завдання.
Ціна на подібні послуги залежить від складності та трудомісткості робіт, характеру вантажу, що перевозиться, його безпеки і екологічності, необхідність перекриття основних доріг і магістралей, максимальної довжини маршруту (висота багатьох мостів і автоестакад не дозволяє часто прокладати оптимальний найкоротший шлях).

Нижче наведені приклади наших робіт як на території України так і за кордоном

МаршрутТип прицепаВагаВартість
Одеса - КиївТрал30 / 4526000 / 40000
Київ - ДніпроТрал30 / 4526000 / 40000
Дніпро - ЛьвівТрал30 / 4559000 / 89000
Германія – м. Київ (Україна)Трал30 / 4595000 / 140000
Польша – м. Київ (Україна)Трал30 / 4559000 / 89000
Франція - УкраїнаТрал30 / 45150000 / 220000

Ціни несуть ознайомлювальний характер, для точного прорахунку зверніться до нашого менеджера

Перевезення великовагових вантажів тралом з гарантією

Спеціальний транспорт з низькорамної платформою – це ідеальне рішення для перевезення великовагового вантажу автомобілем. Важка промисловість, будівельні організації, гірничо-рудне виробництво – у багатьох галузях подібні вантажоперевезення є єдиною можливістю доставити важливий великоваговий і негабаритний вантаж в цілісності й схоронності.
Компанія перевізник ТАД має всі необхідні документи та дозволи на здійснення подібного роду діяльності. Нашими перевагами є:

  • Наявність сучасного автопарку, що складається з 85 спецтрейлеров;
  • Професійний кваліфікований персонал;
  • Повний страховий супровід вашого вантажу;
  • Більше 20 років досвіду в доставці важких вантажів;
  • Власний сервісний центр з обслуговування;
  • Наявність митного складу площею 4500 квадратних метрів.

Ми суворо дотримуємося правил подібних перевезень, а співпраця зі страховими організаціями дозволяє гарантувати ваш спокій в разі виникнення будь-яких форс-мажорних ситуацій.

Ви можете отримати всю потрібну інформацію, зателефонувавши нам:
Телефон
Телефон
E-Mail
Нам довіряють