fbpx
Перевезення спецтехніки низькорамними тралами по Україні, Європі
Всі послуги Закрити послуги

Перевезення спецтехніки низькорамними тралами по Україні, Європі

Компанія Транс-Авто-Д пропонує затребувану послугу перевезення спецтехніки по Європі і Україні з використанням спеціального обладнання – низькорамних тралів. Чому варто вибрати саме нас для виконання найскладніших перевезень великогабаритного вантажу, будівельної та сільськогосподарської техніки?

Транс-Авто-Д – це:

  • робота на міжнародному та внутрішньому ринку перевезень з 2002 роки,
  • власний автопарк, що складається з більш ніж 70 тягачів,
  • вся необхідна причіпна техніка, в тому числі – 85 nizkoramnиh трал,
  • членство в АсМАП – міжнародної асоціації автоперевізників,
  • повна страховка будь-яких вантажів, що перевозяться,
  • максимально широка географія перевезень – доставка здійснюється по Україні та Європі,
  • найвищий рівень професіоналізму кожного члена команди.

Нижче наведені приклади наших робіт як на території України так і за кордоном

МаршрутТип прицепаВагаВартість
Одеса - КиївТрал30 / 4526000 / 40000
Київ - ДніпроТрал30 / 4526000 / 40000
Дніпро - ЛьвівТрал30 / 4559000 / 89000
Германія – м. Київ (Україна)Трал30 / 4595000 / 140000
Польша – м. Київ (Україна)Трал30 / 4559000 / 89000
Франція - УкраїнаТрал30 / 45150000 / 220000

Ціни несуть ознайомлювальний характер, для точного прорахунку зверніться до нашого менеджера

Ви можете отримати всю потрібну інформацію, зателефонувавши нам:
Телефон
Телефон
E-Mail

Для забезпечення швидкої, надійної і безпечної перевезення великогабаритних вантажів, необхідний тягач і спеціальний причіп – трал з апарелями для самостійного в’їзду спецтехніки. Трали бувають різних конфігурацій – це дозволяє пропонувати послуги вантажоперевезення в максимально широкому обсязі.

Перевезення спецтехніки по Європі – оперативно і з гарантією

Якісний парк техніки і великий досвід дозволяє налагоджувати роботу і надавати послуги своїм клієнтам і за межами нашої країни. Вартість перевезення вантажу або техніки по країнах Європи в нашій компанії одна з найдоступніших, у чому легко переконатися, вивчивши наші пропозиції і розцінки.

Міжнародні автомобільні перевезення негабаритних вантажів мають свої особливості та нюанси, необхідно не тільки враховувати законодавство і обмеження в країнах-транзитах, але і використовувати відповідну вимогам техніку.

З транспортом в компанії Транс-Авто-Д проблем немає – в нашому автопарку можна підібрати тягач і низкорамник для перевезення спецтехніки, які будуть відповідати самим жорстким нормам, стандартам і вимогам безпеки, екологічності та надійності, принятыми в Европе.

Перевезення спецтехніки Україна

Якщо вам потрібно перевезення негабаритних вантажів, спецтехніки, будівельного обладнання по Україні, наша компанія готова запропонувати кращі умови співпраці. Будь-які автомобільні перевезення, в тому числі – перевезення спецтехніки, доставка небезпечних вантажів, доставка збірних вантажів, негабаритних вантажів забезпечить в найкоротші терміни команда професіоналів.

Розцінки на вантажоперевезення в грн більше ніж доступна – це дозволяє забезпечити розвинена логістика, великий автопарк і високий професіоналізм виконавців. Для нас не существует сложной и невыполнимой работы – мы всегда вовремя выполняем любые взятые на себя обязательства.

Нам довіряють