fbpx
Перевезення спецтехніки
Всі послуги Закрити послуги

Перевезення спецтехніки

Будь-яка негабаритна техніка або надважкий вантаж можуть стати справжньою проблемою при транспортуванні як всередині країни, так і за її межами. Основною причиною подібних проблем з транспортуванням вантажів є поточний стан існуючих трас і магістралей, більшість з яких мають певні обмеження як по максимальному навантаженні на дорожнє полотно, так і за габаритами транспорту.

І Європа, і Україна покриті мережею доріг, на яких зустрічаються конструктивні елементи, що обмежують проїзд нестандартних транспортних засобів. Це можуть бути:

  • різні типи кільцевих розв’язок;
  • звуження доріг;
  • лежачі поліцейські на проїжджих дорогах в містах та селах;
  • модифікація доріг для забезпечення безпечної їзди на велосипеді;
  • мости і тунелі на маршруті і так далі.

Всі перевізники наднормативних вантажів, і компанія ТрансАвтоД не є винятком, регулярно стикаються з цим фактом при складанні транспортних маршрутів при перевезенні негабариту.

Перевезення спецтехніки – чому це складно

Будівельна, промислова, сільськогосподарська техніка не призначена для самостійного пересування в точку використання. Негабаритна техніка – це не тільки нестандартна довжина і вага в кілька десятків тонн, а й досить невисока швидкість руху.

Перевезення негабаритних вантажів такого типу здійснюється з використанням спеціального автомобіля тягача і напівпричепа типу трал. Його вантажопідйомність може перевищувати 60 тонн, що більш ніж достатньо для негабаритних перевезень спецтехніки.

Складність полягає в тому, що в багатьох європейських країнах немає розвинутої мережі «коридорів» для перевезення негабаритних вантажів. Існуюча дорожня мережа просто не розрахована і не призначена для цих перевезень, адже практично відсутні магістральні маршрути, на яких були б забезпечені просторові вимоги для проїзду транспорту.

Перевезення спецтехніки – всупереч усім перешкодам

Крім того, негабаритні перевезення – це і максимальна вага, яку необхідно правильно розподілити по дорожньому покриттю, щоб не пошкодити його. Також слід підготувати кілька варіантів маршруту переміщення вантажу – для цього задіюється спеціальний логістичний відділ.

Послуга «перевезення спецтехніки» від компанії ТАД надзвичайно затребувана, завдяки професійному підходу та чіткому додержанню взятих на себе зобов’язань. Величезний досвід у транспортуванні найскладніших вантажів гарантує виконання будь-яких запитів, вимог та побажань замовника. Страховка є обов’язковим для вантажу будь-якого типу.

МаршрутТип прицепаВагаВартість
Одеса - КиївТрал30 / 4526000 / 40000
Київ - ДніпроТрал30 / 4526000 / 40000
Дніпро - ЛьвівТрал30 / 4559000 / 89000
Германія – м. Київ (Україна)Трал30 / 4595000 / 140000
Польша – м. Київ (Україна)Трал30 / 4559000 / 89000
Франція - УкраїнаТрал30 / 45150000 / 220000

Ціни несуть ознайомлювальний характер, для точного прорахунку зверніться до нашого менеджера

Ви можете отримати всю потрібну інформацію, зателефонувавши нам:
Телефон
Телефон
E-Mail
Нам довіряють