fbpx
Перевезення сільськогосподарської техніки Перевезення обприскувачів.
Всі послуги Закрити послуги

Перевезення сільськогосподарської техніки Перевезення обприскувачів.

Сьогодні, коли ми бачимо таке величезне зростання міжнародної конкуренції, попиту, сільське господарство для багатьох стає вельми важким випробуванням. І дійсно, зовсім нелегко успішно справлятися з усіма труднощами сільськогосподарського ринку і при цьому отримувати вигоду від можливостей, що відкриваються.

Рішенням такої проблеми стала поява спеціалізованої техніки, здатної полегшити роботу в полі, збільшити вигоду їх змісту, зменшивши при цьому свої витрати.Так як серед фінансових витрат будь-якого аграрного підприємства чималу частку займає захист рослин, дуже важливо отримати максимальну віддачу від своїх капіталовкладень. Існує чимало аспектів технологій захисту рослин, і одним найважливіших є обприскування.

Однак слід зауважити, що правильний вибір обприскувача і його експлуатація – далеко не все, що Вам необхідно знати про даний вид сільськогосподарської техніки. Важливо і правильне транспортування обприскувача. У чому полягає ключова задача при транспортуванні сільськогосподарської техніки? Насамперед, вона полягає в можливості одночасно забрати весь комплект наданого обладнанням, а також з можливістю самостійного заїзду. Тому дуже важливо правильно підібрати необхідний для перевезення транспортний засіб.

Нижче наведені приклади наших робіт як на території України так і за кордоном

МаршрутТип прицепаВагаВартість
Одеса - КиївТрал30 / 4526000 / 40000
Київ - ДніпроТрал30 / 4526000 / 40000
Дніпро - ЛьвівТрал30 / 4559000 / 89000
Германія – м. Київ (Україна)Трал30 / 4595000 / 140000
Польша – м. Київ (Україна)Трал30 / 4559000 / 89000
Франція - УкраїнаТрал30 / 45150000 / 220000

Ціни несуть ознайомлювальний характер, для точного прорахунку зверніться до нашого менеджера

Ви можете отримати всю потрібну інформацію, зателефонувавши нам:
Телефон
Телефон
E-Mail

Перевезення всієї сільськогосподарської техніки в цілому, відноситься до негабаритним перевезень і проводиться низькорамними розсувними тралами з посадочною висотою від 0,35 м до 0,55м. Що ж стосується транспортування обприскувачів, тут використовуються виключно трали з виїмками для коліс і посадковою висотою не більше 35см. Таке перевезення має ряд своїх переваг. По перше, вона дає можливість швидко завантажувати і розвантажувати вантаж, при цьому не знімаючи і не встановлюючи потім заново колеса. По-друге, за рахунок відсутності необхідного супроводу машинами прикриття дозволяє знизити вартість доставки.

Унаслідок великої ваги і великогабаритного розміру вантажу при перевезенні виникає ризик аварійної ситуації на дорозі. Тому дуже важливо, щоб вантаж був правильно закріплений, а транспортний засіб відповідав необхідним стандартам. Щоб уникнути більшості проблем при перевезенні, аграрні компанії транспортують техніку не самостійно, а користуються послугами перевезення у кваліфікованих фахівців.

Як підсумок, хочеться сказати, що перевезення обприскувачів, як та іншої сільськогосподарської техніки – Справа непроста. Ми радимо Вам доручити транспортування професіоналам, щоб уникнути безлічі труднощів. Таким чином Ви безпечно, надійно і оперативно доставите свою техніку в місце призначення.

Якщо у Вас є питання або ви хочете замовити перевезення, Ви можете отримати всю потрібну інформацію, відправивши нам повідомлення

Відправити повідомлення

    Нам довіряють