fbpx
Перевезення промислового обладнання
Всі послуги Закрити послуги

Перевезення промислового обладнання

Перевезення промислового обладнання, це насправді дуже широкий і, мабуть, найскладніший напрямок у негабаритних перевезеннях . Це пов’язано з тим, що якщо сільськогосподарська і будівельна техніка ще хоч якось стандартизована, то тут стандартів не може бути ніяких в принципі, оскільки така специфіка напряму. Габарити і вага від мінімальних можуть доходити до абсолютно фантастичних 1000т. і більше. Практично кожне перевезення обладнання індивідуальне і вимагає детальної підготовки як і підбір необхідних трейлерів з оптимальними параметрами, опрацювання правильних способів розміщення вантажу на тралі, безпечного закріплення вантажу, а при великих габаритах отримання маси дозвільних супровідних документів. Примітно, що в процесі перевезення маршрут може, змінюється від раніше запланованого через, наприклад додаткові обстеження мостів або магістралей при виявленні обмежень, які не можуть пропустити велику вагу або габаритність автопоїзда і т. д.

Нижче наведені приклади наших робіт як на території України так і за кордоном

МаршрутТип прицепаВагаВартість
Одеса - КиївТрал30 / 4526000 / 40000
Київ - ДніпроТрал30 / 4526000 / 40000
Дніпро - ЛьвівТрал30 / 4559000 / 89000
Германія – м. Київ (Україна)Трал30 / 4595000 / 140000
Польша – м. Київ (Україна)Трал30 / 4559000 / 89000
Франція - УкраїнаТрал30 / 45150000 / 220000

Ціни несуть ознайомлювальний характер, для точного прорахунку зверніться до нашого менеджера

Ви можете отримати всю потрібну інформацію, зателефонувавши нам:
Телефон
Телефон
E-Mail

Тут велику роль відіграє саме досвід компанії перевізника та її персоналу, можливість максимум опрацювати всі видимі і можливі нюанси, які можуть виникнути на шляху прямування, і оперативно їх вирішити. Тому при плануванні перевезення промислового обладнання замовнику рекомендується особливо ретельно поставитися до вибору компанії для здійснення цих перевезень, поцікавитися їх реальним досвідом у здійсненні цих робіт. Адже, на жаль, як і деякі перевізники, так і експедиторські компанії демпінгуючи цінову політику беруться за такі замовлення, не володіючи всією реальною інформацією щодо організації такого транспортування, а діють, як говориться «на авось» візьмемо замовлення, а там якось, довеземо. Це неправильно. Політика нашої компанії в цьому питанні така, що ми не ганяємося за швидкими грошима будь-яким шляхом. Ми беремося тільки за ті замовлення, які можемо реально, своєчасно і якісно здійснити, виходячи з нашого практичного досвіду і технічних можливостей нашого авто-парку. Завдяки чому без хвастощів, можемо заявити, що маємо репутацію надійного і якісного перевізника. Бажаємо Вам нашим замовникам хороших контрактів, а ми подбаємо про їх якісну доставку.

Якщо у Вас є питання або ви хочете замовити перевезення, Ви можете отримати всю потрібну інформацію, відправивши нам повідомлення

Відправити повідомлення

    Нам довіряють