fbpx
Перевезення промислового обладнання
Всі послуги Закрити послуги

Перевезення промислового обладнання

Перевезення промислового обладнання, це насправді дуже широкий і, мабуть, найскладніший напрямок у негабаритних перевезеннях. Це пов’язано з тим, що якщо сільськогосподарська та будівельна техніка ще хоч якось стандартизована, то тут стандартів не може бути жодних у принципі, оскільки така специфіка спрямування. Габарити та вага від мінімальних можуть доходити до абсолютно фантастичних 1000т. и більше. Практично кожне перевезення обладнання індивідуальне і вимагає педантичної підготовки як по підбору необхідних трейлерів з оптимальними параметрами, опрацювання правильних способів розміщення вантажу на тралі, безпечного закріплення вантажу, а при великих габаритах отримання маси дозвільних супровідних документів. Примітно, що в процесі перевезення маршрут може змінюватися від раніше спланованого через, наприклад, додаткові обстеження мостів або магістралей при виявленні обмежень, які не можуть пропустити велику вагу або габаритність автопоїзда тощо.

Нижче наведено приклади наших робіт як на території України так і за кордоном

МаршрутТип прицепаВагаВартість
Одеса - КиївТрал30 / 4526000 / 40000
Київ - ДніпроТрал30 / 4526000 / 40000
Дніпро - ЛьвівТрал30 / 4559000 / 89000
Германія – м. Київ (Україна)Трал30 / 4595000 / 140000
Польша – м. Київ (Україна)Трал30 / 4559000 / 89000
Франція - УкраїнаТрал30 / 45150000 / 220000

Ціни несуть ознайомлювальний характер, для точного прорахунку зверніться до нашого менеджера

Ви можете отримати всю потрібну інформацію, зателефонувавши нам:
Телефон
Телефон
E-Mail

Тут велику роль відіграє саме досвід компанії перевізника та її персоналу, можливість максимум пропрацювати всі видимі та можливі нюанси, які можуть виникнути на шляху прямування, та оперативно їх вирішити. Тому при плануванні перевезення промислового обладнання замовнику рекомендується особливо ретельно поставитися до вибору компанії для здійснення цих перевезень, поцікавитись їх реальним досвідом у здійсненні даних робіт . Адже, на жаль, як і деякі перевізники, так і експедиторські компанії демпінгуючи цінову політику беруться за такі замовлення, не володіючи всією реальною інформацією щодо організації такого транспортування, а діють, як то кажуть «на авось» візьмемо замовлення, а там як не будь, довеземо. Це не правильно. Політика нашої компанії у цьому питанні така, що ми не ганяємось за швидкими грошима будь-яким шляхом. Ми беремося тільки за замовлення, які можемо реально, своєчасно та якісно здійснити, виходячи з нашого практичного досвіду та технічних можливостей нашого авто-парку. Завдяки чому без хвастощів, можемо заявити, що маємо репутацію надійного та якісного перевізника. Бажаємо Вам нашим замовникам хороших контрактів, а ми подбаємо про їхню якісну доставку.

Якщо Ви маєте запитання або хочете замовити перевезення, Ви можете отримати всю потрібну інформацію, надіславши нам повідомлення

Нижче наведено приклади наших робіт як на території України так і за кордоном

Відправити повідомлення

    Нам довіряють