fbpx
Перевезення металоконструкцій
Всі послуги Закрити послуги

Перевезення металоконструкцій

Важкі будівельні баштові крани, елементи залізничних мостів, секції автомобільних естакад, великі фрагменти з армуванням, габаритний металопрокат – це і інші негабаритні вантажі вимагають особливої ​​уваги при перевезенні від виробника до замовника.
Перевезення металоконструкцій – один з основних напрямків діяльності компанії ТАД (Київ, Україна), яка вже понад два десятки років займається організацією вантажоперевезень підвищеної складності.
Найчастіше подібна послуга замовляється, якщо необхідна професійна оперативна і безпечне перевезення промислових металоконструкцій (елементів оснащення і фрагментів конструкції виробничих цехів, рамп, ангарів).
Також перевезення металевих конструкцій затребувана в будівельній галузі при зведенні дорожніх мостів, естакад, складних розв’язок. Елементи армування (залізобетонні блоки) необхідні в житловому і промисловому будівництві.

Особливості перевезення металоконструкцій

Транспортування негабаритних металоконструкцій пов’язана з певними складнощами. Дуже важливо підібрати відповідний транспорт – автомобіль, який буде задовольняти основним вимогам безпеки для інших учасників дорожнього руху.

Ціна на подібну послугу в чому визначається такими факторами, як складність поставленого перед перевізником завдання, відстань доставки, протяжність маршруту, можливість використовувати дороги загального користування і так далі.
Найчастіше для перевезення металоконструкцій використовується спеціальна низькорамна платформа (трал), яка володіє низько розташованим центром ваги і дозволяє забезпечити стійкість до перекидання навіть нестандартних і надважких вантажів.
Транспортування виконується спеціальним автомобілем-тягачем, при цьому враховуються такі параметри, як висота вантажу на платформі, гранична вага і навантаження на вісь, наявність дозволу від дорожньої поліції на проходження дорогами загального користування.

Нижче наведені приклади наших робіт як на території України так і за кордоном

МаршрутТип прицепаВагаВартість
Одеса - КиївТрал30 / 4526000 / 40000
Київ - ДніпроТрал30 / 4526000 / 40000
Дніпро - ЛьвівТрал30 / 4559000 / 89000
Германія – м. Київ (Україна)Трал30 / 4595000 / 140000
Польша – м. Київ (Україна)Трал30 / 4559000 / 89000
Франція - УкраїнаТрал30 / 45150000 / 220000

Ціни несуть ознайомлювальний характер, для точного прорахунку зверніться до нашого менеджера

Ви можете отримати всю потрібну інформацію, зателефонувавши нам:
Телефон
Телефон
E-Mail

Чому варто довірити перевезти ваш негабаритний вантаж компанії ТАД

Важка промисловість, дорожнє будівництво, портові вантажоперевезення і ще десятки галузей економіки зацікавлені в безпечної та оперативної доставки металоконструкцій. Компанія перевізник ТАД має всі необхідні документи на подібного роду діяльність, а високий рівень професіоналізму співробітників і сучасний автопарк дозволяють вирішувати завдання будь-якої складності.

До основних переваг компанії перевізника ТАД відносять:

  • відповідає сучасним вимогам автопарк, що нараховує більше 85 одиниць спецтехніки;
  • величезний досвід і висока кваліфікація професійного штату співробітників;
  • повне страхове супровід вашого вантажу;
  • 20 років досвіду вантажоперевезень будь-якої складності;
  • власний сервісний і логістичний центри;
  • наявність митного складу площею 4500 квадратних метрів.

Ми дотримуємося всіх правил перевезень негабаритних вантажів, допомагаючи доставити великовагові і нестандартні зразки техніки, конструкцій, обладнання як по Україні, так і через кордон.

Відправити повідомлення

    Нам довіряють