fbpx
Негабаритні перевезення Київ.
Всі послуги Закрити послуги

Компанія ТАД вже більше двадцяти років присутня на ринку автоперевезень.

Пропонуючи професійні послуги в категорії «негабаритні перевезення Київ». Якщо вам потрібно швидко, безпечно і надійно перевезти груз, габарити і вага якого є нестандартними, ми завжди до ваших послуг.
Негабарит – це будь-який вантаж з розмірами, що перевищують 20 метрів в довжину, 2,55 метра завширшки і 4 метри у висоту (від поверхні дороги). Його своєчасна та безпечнадоставка можлива тільки при використанні спеціалізованої техніки та задіяння професійногодосвідуі навичок як безпосередньо водіїв, так і фахівців з логістики.
Великогабаритний вантаж часто має і відповідну вагу, тому транспортування повинно виконуватися з допустимим навантаженням на вісь. Саме з цієї причини компанія ТАД рекомендує трал – спеціальну платформу, яка призначена для перевезення негабаритних і надважких вантажів.

Перевезення негабаритних вантажів Київ

Професійна перевезення негабаритних вантажів Київ може знадобитися самим різним замовникам. Компанія ТАД співпрацює з підприємствами та виробництвами, зайнятими в таких галузях, як важка промисловість, нафтогазова промисловість, енергетика, видобуток корисних копалин, будівництво, авіабудування, суднобудування, автомобільна промисловість і так далі.

  • перевезення негабариту можуть включати такі типи вантажів, як:
  • важка будівельна техніка (бульдозери, екскаватори);
  • сільськогосподарська техніка та обладнання (комбайни, трактори, сівалки);
  • котельне обладнання;
  • трубопрокат;
  • бетонні стовпи і опори мостів;
  • балки і крани;
  • комунальна техніка;
  • деталі суднових установок і багато іншого.

При цьому доводиться вирішувати безліч супутніх завдань, починаючи від прокладки оптимального та безпечного маршруту і закінчуючи отриманням необхідних дозвільних документів, а також задіяння машин супроводу.

 

Перевезення негабариту з ТАД

Компанія ТрансАвтоД – це оперативна доставка, доступна ціна, якісний сервіс, дотримання всіх умов договору.Виконаніза час нашої робочої діяльності сотні транспортувань говорять не тільки про професіоналізм наших фахівців, а й свідчать про репутацію фірми.

Ми спеціалізуємося на доставці будівельної техніки, важкої дорожньої техніки, обладнання та інших негабаритних вантажів. Маємо всі необхідні ліцензії та дозволи, надаючи замовникам широкий вибір сучасної надійної техніки для транспортування.

Наші досвідчені водії зможуть перевезти ваші вантажі, незалежно від їх розміру, форми і типу. Довіртеся нашій команді професіоналів в області логістики, які завжди знайдуть найкращий і найдешевший маршрут.

Вибираючи нашу компанію, ви можете бути впевнені в досвіді і кваліфікації її співробітників на кожній ланці доставки. Ми надаємо вам найкращі транспортні послуги, причому неважливо, чи належить нам перевезення сільськогосподарського комбайна або лопасті для електричного вітряка.

Ми завжди на зв’язку, тому готові відповісти на будь-які питання і проконсультувати щодо попередньої вартості доставки вашого негабаритного вантажу. Просто зателефонуйте по одному з вказаних на сайті телефонів і отримаєте скориговану саме для вас пропозицію.

Наша мета – зробити вас щасливим і повністю задоволеним якістю виконаної роботи замовником.

Ми зобов’язуємося безпечно і надійно доставити ваш вантаж до пункту призначення в чітко встановлені терміни. Додатково страхуємо вантажі, погоджуючи всі нюанси заздалегідь.

 

МаршрутТип прицепаВагаВартість
Одеса - КиївТрал30 / 4526000 / 40000
Київ - ДніпроТрал30 / 4526000 / 40000
Дніпро - ЛьвівТрал30 / 4559000 / 89000
Германія – м. Київ (Україна)Трал30 / 4595000 / 140000
Польша – м. Київ (Україна)Трал30 / 4559000 / 89000
Франція - УкраїнаТрал30 / 45150000 / 220000

Ціни несуть ознайомлювальний характер, для точного прорахунку зверніться до нашого менеджера

Ви можете отримати всю потрібну інформацію, зателефонувавши нам:
Телефон
Телефон
E-Mail
Нам довіряють