fbpx
Виставка Інтер АГРО 2013

Україна це велика аграрна країна, яка останнім часом відроджує свою колишню славу і потенціал, так для німецьких виробників сільськогосподарської техніки ринок нашої країни входить до трійки найбільш перспективних і цікавих. Більш високий пріоритет мають ринки таких аграрних країн світу як Росія і США. Про це на прес-конференції було заявлено Олександром Хаусом, представником Союзу німецьких машинобудівників (VDMA).

В Україні проходить багато виставок присвячених сільському господарству, так найбільшою серед всіх є Інтер АГРО.

Виставка являє з себе 32000 кв.м виставкової площі на території МВЦ.

ІнтерАГРО – найбільша зимова сільськогосподарська комплексна виставка в Україні. Вона охоплює всі сфери, сільського господарства країни, також виставка проходить за підтримки Міністерства сільського господарства України, Федерального Міністерства економіки Німеччини та уряду Франції.
Цього року участь у виставці буде брати також і наша компанія Транс-Авто-Д, на якій буде презентовано два причепи нашого виробництва моделі, TAD-НПН-35, а також TAD NPN-15. Ці моделі дозволяють перевозити практично всі основні моделі сільськогосподарської техніки, будь то трактор, комбайн або сівалка.

ІнтерАГРО – найважливіша подія, яка спрямована на просування сучасних технологій в агропромисловий комплекс, пропонує повний спектр сільськогосподарської техніки та новітні науково-технічні розробки для професіоналів-аграріїв. Виставка представляє основні напрямки інноваційного розвитку світового сільськогосподарського машинобудування і є унікальним торгівельним майданчиком для укладання контрактів на постачання сучасної вітчизняної та закордонної техніки.

Цього року очікується близько 22 000 Відвідувачі виставки, братиме участь близько 460 компаній. Суть виставки це діалог аграрного бізнесу з різних країн. Цього року на «ІнтерАгро»Будуть представлені 60 компаній з Німеччини, в тому числі 45 – На колективному національному стенді.

Виставка проходитиме 30 Жовтня – 1 листопада 2013 року в Київ Експо Плаза.