fbpx
Виставка АГРО -2013

22-25 травня 2013 відбудеться XXV Міжнародна агропромислова виставка “АГРО -2013”

АГРО -2013 це найбільша Українська національна виставка Сільського господарства. Україна в плані сільського господарства на даний момент лідер Центральної та Східної Європи адже за потенціалом і темпами розвитку Україна всіх випереджає. Агро 2013 буде проходити в Києві по просп. Академіка Глушкова, 1, в національному комплексі «Експоцентр України».

У рамках виставки буде проводитися ряд заходів сама ж виставка ділиться на підрозділи. Найбільшими серед них є наступні, це Міжнародна спеціалізована виставка сільськогосподарської техніки ЕкспоАгроТех-2013 до речі компанія TRANS AUTO D завезла близько 20 одиниць техніки на виставку. Далі виставка в загальному ділиться на рослинництво і тваринництво. По рослинництву проводитимуться Плодоовочевий форум у рамках якого пройдуть спеціалізовані виставки Виноградарства, садівництва, а також овочівництва. По тваринництву пройдуть спеціалізовані виставки FISHEXPO-2013 , ANІMAL `EX-2013, грибівництва-2013.

Чим ця виставка відрізняється від інших виставок тим що будуть такі спеціалізовані виставки як Hi-Tech АГРО-2013, а також Біопаливо-2013, що робить її цікавою і сучасною, так як Hi-Tech АГРО-2013 це спосіб дізнатися і впровадити системи автоматизації і управління, а також особливих технологій GPS і GIS, метою виставки є всебічно ознайомлення керівників з новітніми досягненнями в області автоматизації виробництв, високотехнологічного обладнання та засобів для ефективного ведення господарства. Метою проведення таких виставок є впровадження інноваційних технологій у Агро Промисловий комплекс України.

Міжнародній агропромисловій виставка “Агро-2013” є ювілейною і проходить вже XXV раз, Агро-2013 буде корисна для багатьох кіл людей від керівників господарств до звичайних дачників що можуть собі багато нового знайти і дізнатися.