fbpx
Перевезення негабаритної техніки
Всі послуги Закрити послуги

У багатьох країнах Європи, (і Україна не є винятком) такі галузі, як промисловість, виробництво чавуну, машинобудування, а також подальші перевезення негабаритних вантажів мають давню історію.

Будівельна, промислова, сільськогосподарська техніка повинна якимось чином доставлятися до місця роботи. Продукція металургійних заводів і важкого машинобудування є нестандартні вироби часто наднормативних розмірів і ваги.

Щоб забезпечити потреби всіх галузей і сфер, необхідно використовувати особливу техніку, основним завданням якої є транспортування негабариту. Перевезення при цьому здійснюються як всередині країни, так і за кордоном спеціальними автомобілями-тягачами з платформою тралом.

Перевезення негабаритної техніки від компанії ТАД

Послуга «негабаритні перевезення» є досить затребуваною в сучасних реаліях, проте виконують її тільки спеціалізовані компанії, однією з яких є ТрансАвтоД. Чому краще всього вибрати автомобільний транспорт, адже є варіанти доставки залізницею, наприклад, а також водним транспортом або літаком?

Через зазначених габаритних розмірів вантажу (довжина, ширина, висота) і радіусів сполучення шляхів у багатьох європейських країнах дуже важко використовувати залізничний транспорт. Використовувати водний маршрут також часто не представляється можливим через неможливість судноплавства в певних районах, а також не розвинутість портової структури.

Що стосується повітряного транспорту, то він також має свої обмеження, особливо з точки зору ваги вантажу, що перевозиться, його габаритів і особливо вартості перевезення. Тому негабаритну техніку і вантажі необхідно транспортувати, в першу чергу, за обраними маршрутами по дорогах з використанням спеціальних транспортних засобів.

 

Перевезення негабаритної техніки з гарантією

Компанія ТАД володіє досить великим досвідом в даній сфері, забезпечуючи доставку вантажів будь-якої складності замовникам по всій країні. Сучасний автопарк і десятки різновидів напівпричепів, платформ і тралів дозволяють мінімізувати час доставки.

Компанія співпрацює з найбільшими страховими фірмами

Адже страховка дорогого вантажу є одним з основних пунктів при укладанні договорів з клієнтами.

МаршрутТип прицепаВагаВартість
Одеса - КиївТрал30 / 4526000 / 40000
Київ - ДніпроТрал30 / 4526000 / 40000
Дніпро - ЛьвівТрал30 / 4559000 / 89000
Германія – м. Київ (Україна)Трал30 / 4595000 / 140000
Польша – м. Київ (Україна)Трал30 / 4559000 / 89000
Франція - УкраїнаТрал30 / 45150000 / 220000

Ціни несуть ознайомлювальний характер, для точного прорахунку зверніться до нашого менеджера

Ви можете отримати всю потрібну інформацію, зателефонувавши нам:
Телефон
Телефон
E-Mail
Нам довіряють