fbpx
Menu
EnglishРусскийУкраїнськаDeutschPolski

Перевезення екскаватора Hitachi ZX 470

Будь-яка робота по розробці кар'єрів, будівництво, або прокладка труб неможлива без невтомного копальника – екскаватора. Велика частина екскаваторів по своїм технічним характеристикам відноситься до великогабаритним та важковагових вантажів. Ця техніка не призначена для самостійної їзди, так як при русі завдає великої шкоди дорогам. Тому транспортування екскаваторів або будь-якої іншої будівельної техніки з одного місця на інше виконується за допомогою спеціальних причепів.
Саме таке перевезення здійснювала наша компанія. Перевозився екскаватор Hitachi ZX 470 по маршруті Німеччина – Молдова. Габарити цього монстра складають:

  • Вага: 50 тон
  • Ширина: 3490 мм.
  • Висота: 3450 мм.
  • Робоча висота: 7650 мм.

Наші фахівці добре пропрацювали всі нюанси, які були пов'язані з завантаженням, розвантаженням і переміщенням екскаватора по маршруту, адже всім особливостям такого перевезення вчилися не по інструкціям і книжкам, а на практиці негабаритних перевезень різних видів і типів. Тому кожен з етапів, від навантаження на спецпричіп до вивантаження в пункті призначення пройшов без ускладнень і труднощів.
Шановні клієнти, обов'язково при виборі компанії перевізника, уточнюйте який у неї досвід у даному типі перевезень, це дозволить знизити витрати на перевезення, мінімізувати час і зберегти ваші нерви на місці.

Отримати консультацію або замовити перевезення негабаритної або будівельної техніки можна за телефоном:

Телефон: +38 (067) 3813434

E-mail: tad@tad.ua

Skype: trans-auto-d

Перевозка экскаватора Hitachi
Перевозка экскаватора Hitachi ZX470 с Европы
Перевозка єкскаватора Hitachi ZX 470