fbpx
Menu
EnglishРусскийУкраїнськаDeutschPolski

Історія компанії

Раді вітати Вас на нашому сайті!

Свою історію компанія розпочинає з 2000-го року , з покупки першого вантажного автомобіля марки КРАЗ. З того часу триває її динамічний розвиток і вдосконалення.

Протягом цього часу ми досягли значних успіхів у сфері транспортування негабаритних вантажів, ставши однією з самих великих компаній перевозчиков, які працюють в даному сегменті транспортного ринку України. Наш професіоналізм і потужна виробнича база дозволяють пропонувати повний цикл послуг з перевезення сільськогосподарської, дорожньої, будівельної техніки і промислового устаткування, починаючи з оформлення дозволів закінчуючи розвантаженням вашої техніки. Парк підприємства налічує більше тридцяти спеціалізованих автопоїздів для перевезення негабаритних вантажів різної складності.

Особливо значних успіхів ми досягли в такому типі перевезень, як транспортування негабаритної сільськогосподарської техніки. Досвід, придбаний за час співпраці з таким відомими світовими брендами, як CLAAS, Джон Дір, НьюХоланд, Холмер, їх дилерами та іншими відомими виробниками і продавцями техніки, готовий працювати для Вас.

Значним досягненням для нас було організація та запуск власного виробництва, котре проектує та виготовляє спеціальні низькорамні причіпи й напівпричіпи для транспортування негабаритних вантажів. Маючи тривалий практичний досвід експлуатації техніки майже всіх відомих виробників даного типу причепів, ми змогли взяти у них найкраще, і в той же час виготовити техніку, більш пристосовану до жорстких умов експлуатації на вітчизняних дорогах.

Також цікавим для нас є напрямок торгівлі сільськогосподарськими запчастинами і технікою. Компанія активно розвивається в даному сегменті, оскільки Україна є перспективною аграрною країною. Корисним для нашої компанії був досвід набутий у сфері будівництва. За цей час ми у власних і підлеглих будівельних проектах побудували і здали в експлуатацію більш ніж 9000 м2 житлових і промислових приміщень. Криза 2008 року особливо болісно вдарила по будівельній галузі України, через що було прийняте рішення про призупинення розвитку в цій сфері, проте здобутий досвід дає можливість власні поточні проекти реалізовувати самотужки без залучення інших будівельних компаній.

Для забезпечення своєї діяльності підприємство володіє виробничою базою більш ніж 3 гектара, і понад 5000 м2 промислових і адмін будов, які постійно модернізуються і розширюються для поліпшення умов праці персоналу та рівня сервісу, який ми пропонуємо Вам. На сьогодні колектив компанії складається більш ніж 100 кваліфікованих фахівців.

Всі ми, базуючись на принципах чесність, відповідальність, професійність, будемо для Вас надійним партнером у бізнесі.

Успіхів у взаємній співпраці!

База панорама_-6 UK