fbpx
Підсумки виставки «ІнтерАГРО-2013»

Підсумки виставки «ІнтерАГРО-2013»

З 30 жовтня по 1 листопада компанія «Транс Авто Д» взяла участь у 9-й Міжнародній виставці рентабельного високоефективного сільського господарства «ІнтерАГРО-2 013».

IMG_8701

Виставка «ІнтерАГРО-2 013» – це епіцентр інновацій сучасної сільськогосподарської техніки та обладнання в Україні. На експозиції компанія «Транс Авто Д, представила увазі відвідувачів кілька одиниць

IMG_9068

техніки, модели прицепов ТАД ПНР-15 и НПН-35, це низькорамні спец. причепи для транспортування різних негабаритних вантажів, а по скільки сільськогосподарська техніка в основному має велику габаритність,

IMG_8770

то це саме те що потрібно для наших аграріїв і транспортників перед якими стоїть завдання перекидання своєї техніки на великі відстані. Як відомо дуже багато Українських агро холдингів мають земельні фонди

IMG_9327

в різних кліматичних зонах тому перекидання техніки, економічно доцільна і виправдана. Під час пікових навантажень особливо під час збирання врожаю тралів критично бракує, багато машин вчасно не доїжджають до своїх полів що загрожує збитками і зривом робіт. Тому наша продукція , як показала виставка є цікавою і затребуваною для аграріїв.

Перевозка тракторов Claas AXION 850 Украина

Керівники та експерти нашої компанії були раді надати гостям стенду ТАД всю необхідну інформацію по асортименту техніки, запасним частинам, послуг і продуктів, пропонованих компанією Транс Авто Д.

IMG_9322

Транс Авто Д висловлює подяку організаторам виставки – ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» – за професійне проведення заходу міжнародного рівня, яке щорічно надає можливість демонструвати і пропонувати новітні рішення для всього аграрного сектора України.

Перевозка-тракторов-XERION-Франция-Украина

Також, «Транс Авто Д» поспішає подякувати своїх співробітників за відмінну роботу і високий командний дух.

IMG_9392

Фахівці-експерти компанії «Транс Авто Д» завжди були готові надати кваліфіковану консультацію зацікавленим особам і допомогти в будь-яких цікивих їм питаннях.