fbpx
Підсумки участі «Тран-Авто-Д» на виставці AgroExpo 2017, г.Кропивницький

«Тран-Авто-Д» на виставці AgroExpo 2017, г.Кропивницький

На міжнародній агропромисловій виставці AgroExpo наша компанія «Транс-Авто-Д» представила два нових причепа лінійки 2017 року, це TAD.Classic 24-2, TAD.Classic 30-3, які найбільш актуальні для перевезень, як по Україні, так і Європі . Сама виставка є унікальною, тому що дозволяє не тільки бачити і мацати техніку, а й бачити її в роботі, а зручне географічне положення робить її максимально доступною з усіх регіонів України. Кожен причіп (трал) має свої унікальні особливості, з якими відвідувачі виставки могли познайомитися на нашому стенді.
TAD.Classic 24-2 – ідеальне рішення для сільського господарства, завдяки заниженою вантажної висоті можна перевозити практично всі типи комбайнів, тракторів та іншої сільськогосподарської техніки, яка експлуатується в Україні. Вивантаження і завантаження техніки абсолютно автономна, для зручності навантаження гузнек можна відчепити. При перевезенні по Україні інженерами передбачені гидрозамки, які дозволяють регулювати кліренс причепа. А досвід компанії у виробництві тралів в поєднанні з використанням запчастин таких виробників як WABCO, HALDEX, BPW і SAF, робить техніку дуже надійною.
TAD.Classic 30-3 – найкраще підійде професійним перевізникам, так як має оптимальне співвідношення з різноманітною амплітудою вантажів для перевезення. Модель залежно від комплектації має різні типи завантажувальних платформ, може комплектуватися телескопом за бажанням замовника. Осі можу бути як звичайні, так і примусово керовані, а система від’єднання гузнека гідравлічної або пневматичної. Завдяки надійній конструкції, якісним металам і комплектуючих від всесвітньо відомих брендів WABCO, HALDEX, BPW і SAF причепи вже багато років експлуатуються по території України і Європи, показуючи свою надійність.
Також було приємно те, що більшість наших відвідувачів – вже знайомі з технікою нашого виробництва. А з нашими старими партнерам, незважаючи на довгий час роботи, було про що поспілкуватися: це і питання, пов’язані з поточними завданнями і можливість обговорити перспективи розвитку та модернізації техніки. Для нас завжди важливо знати думки і переваги наших партнерів. Висновок після виставки можна зробити один. Необхідно розвиватися і вдосконалюватися, потрібно рухатися вперед.