fbpx
Особливості перевезення великогабаритних і негабаритних вантажів
Всі послуги Закрити послуги

Особливості перевезення великогабаритних і негабаритних вантажів

Ефективна діяльність багатьох компаній, незалежно від роду діяльності, пов’язана з безпроблемною доставкою різних вантажів в будь-який регіон країни або за її межі. Використання автомобільного транспорту дозволяє зробити це в найкоротші терміни, чому цілком сприяє досить розвинена мережа автодоріг. Але ж, не є рідкістю ситуація, коли потрібно транспортування великогабаритних і негабаритних вантажів, що дещо ускладнює завдання.

Що називають негабаритним вантажем?

Згідно з існуючими нормами, стандартним можна вважати вантаж:

  • вагою до 24 тон, а разом з автотранспортом до 38 тон.
  • довжиною до 13,5 м (20 метрів з ТЗ).
  • висотою до 3,1 м (4 метра з транспортним засобом).
  • шириною до 2,45 м (2,55 метра з автотранспортом).

Усе, що перевищує ці показники, а також має нестандартну геометрію форми, можна віднести до негабаритів.

Все, что превышает эти показатели, а также имеет нестандартную геометрию формы, можно отнести к негабаритам.

Нижче наведені приклади наших робіт як на території України так і за кордоном

МаршрутТип прицепаВагаВартість
Одеса - КиївТрал30 / 4526000 / 40000
Київ - ДніпроТрал30 / 4526000 / 40000
Дніпро - ЛьвівТрал30 / 4559000 / 89000
Германія – м. Київ (Україна)Трал30 / 4595000 / 140000
Польша – м. Київ (Україна)Трал30 / 4559000 / 89000
Франція - УкраїнаТрал30 / 45150000 / 220000

Ціни несуть ознайомлювальний характер, для точного прорахунку зверніться до нашого менеджера

Ви можете отримати всю потрібну інформацію, зателефонувавши нам:
Телефон
Телефон
E-Mail

Крім того, існують такі поняття вантажів, як:

  • великогабаритний. Сюди можна віднести все, що виходить за межі встановлених норм по якомусь розмірного показником.
  • довгомірний. – такий, який виходить за межі заднього борту автотранспортного засобу, більше, ніж на 2 м.
  • особливо важкий. До цієї групи належать вантажі, чия вага сприяє перевищенню норми по загальній вазі автопоїзда або навантажень на осі. При цьому, впливу на осі повинні бути розподілені так, щоб не вийти за норми, закладені виробником транспорту.

Особливі положення перевезення особогабарітних і негабаритних вантажів автотранспортом
Переміщення по автодорогах будь-яких вантажів повністю регулюється, насамперед, діючими в країні правилами дорожнього руху, розробленими на основі великого досвіду і необхідності забезпечити безпеку на дорогах загального користування. Природно, що їх дотримання є обов’язковим для всіх, хто бере участь в дорожньому русі. У другу чергу, потрібне дотримання регламенту транспортування небезпечних і особливо важких вантажів.

Безпека транспортування нестандартних вантажів

Безпека переміщення негабаритів, насамперед, забезпечується наявністю спеціальної техніки і досвідченого водія. Особлива увага приділяється технічному стану ТЗ, і в перш за все, до гальм, включаючи стоянкові, і систему екстреної зупинки, при пошкодженні магістралі, між тягачем і причепом. Швидкість руху не може перевищувати 60 км / год, на автодорозі, і 15 км / год, при переміщенні по мосту. При цьому, допустима швидкість завжди вноситься в дозволі на акцію і визначається виходячи з особливостей маршруту і вантажу. Не допускаються будь-які відхилення від затвердженого маршруту і будь-які пересування в несприятливих метеорологічних умовах. Транспортний засіб неодмінно повинні бути оснащено спеціальними знаки, інформують про переміщення особливих вантажів, а в багатьох випадках, і проблисковими маячками, жовтого або червоного кольору. Супровід автопоїзда автомобілями ДАІ також сприятиме безпеці пересування. Дотримання всіх норм і правил дозволить гарантовано доставити негабаритний вантаж до місця його призначення.

До основних правил переміщення нестандартів, можна віднести наступні:

  • Габарити переміщуваного вантажу не повинні заважати хорошому огляду водія.
  • Негабарит не повинен чинити негативний вплив на стійкість і керованість автотранспорту.
  • Вантаж не може обмежувати візуальну доступність дорожніх знаків, для всіх учасників дорожнього руху, закривати зовнішні освітлювальні прилади, відбивачі, реєстраційні та розпізнавальні знаки, сприйняття різних сигналів, подаються водієві.
  • Процес транспортування не повинен супроводжуватися шумом, негативно впливати на навколишнє середовище, загрожувати життю і здоров’ю всіх, хто бере участь в дорожньому русі.
  • Всі межі вантажу, виходять за габаритні вогні, слід позначати спеціальними знаками. У нічний час, вантаж позначається білими світловідбивачами і ліхтарем спереду і ліхтарем з відбивачами червоного кольору ззаду.
  • Переміщення негабаритів в населеному пункті може виконуватися виключно вночі або рано вранці. За межами населеного пункту, транспортування дозволяється тільки вдень.

при виникненні, в процесі руху, проблем, з виконанням цих вимог, водій повинен припинити рух.
Процес переміщення складних вантажів вимагає попередньої підготовки, яка передбачає розробку і узгодження оптимального маршруту, з різними службами і інстанціями, отримання дозволу від дорожніх служб, оскільки така акція може вплинути на стан дорожнього полотна.

Відправити повідомлення

    Нам довіряють